Kanser hastasıyım ve sevgilim başkasını seviyor

Allah Razı olsun be aslan kardeşim senden kimse cansın can.
Ne demek kardeşim allah sendende razı olsun. Ne derdin olursa yaz böyle derdini anlatmayan derman bulamaz. Dertleşmek istersen etiketlemen yeterli.
Ayrıca seni instagramdan bulamadım kullanıcı adını mı değiştirdin?

Son düzenleme:
Birisinin mesajımı beğenmesiyle burdayım. Arkadaşım nasıl oldun? Buraya yazdığım zaman hiç birşeyim yoktu. Şuan 2.evre üst yutak kanseriyim. :)

İyiyim hocam sizin için çok üzüldüm hocam Allahım size şifalar versin umarım hep iyi olursunuz.
Sen atlattın mı dostum? Bir de merak ettiğim bir kaç soru var, haftada kaç kere kemoterapi alıyordun, devamlı hastanede kaldığın oluyor muydu? Ve sende bıraktığı yan etkiler nelerdi? Bu arada iyi dileklerin için teşekkürler 🖤

Sen atlattın mı dostum? Bir de merak ettiğim bir kaç soru var, haftada kaç kere kemoterapi alıyordun, devamlı hastanede kaldığın oluyor muydu? Ve sende bıraktığı yan etkiler nelerdi? Bu arada iyi dileklerin için teşekkürler 🖤
Ben ameliyat oldum hocam iyiyim Allaha şükür tedaviyi 1 ayda gidiyodum devamlı hastane konusu 6 kere çık yapmışlığım var hastaneden doktorlarım beni hep yatırıyodu o zamanlar bende bıraktığı yan etkiler çok bi yan etkisi yok aslında o zamanlar sevdiğimi kaybetmiştim o çok koymuştu bana içime kapanmıştım hep yan etki olarak.

Ben ameliyat oldum hocam iyiyim Allaha şükür tedaviyi 1 ayda gidiyodum devamlı hastane konusu 6 kere çık yapmışlığım var hastaneden doktorlarım beni hep yatırıyodu o zamanlar bende bıraktığı yan etkiler çok bi yan etkisi yok aslında o zamanlar sevdiğimi kaybetmiştim o çok koymuştu bana içime kapanmıştım hep yan etki olarak.
Çok geçmiş olsun, vaktini ayırıp cevapladığın için de ayrıca teşekkür ederim. :)

Sana inanıyorum aslan kardeşim benim iyileşeceksin instagramın varsa ekle beni 34Roxe
Bu süreçte sosyal medya kullanmıyorum dostum. Her ne kadar soyutlanırsam daha çabuk iyi olacağıma inanıyorum. :) ayrıca tedaviler çok sıkı, haftada 2 kere kemoterapi alıyorum, 1 defa ameliyat oldum, bir daha olacağım falan çok sıkıntı bir süreç ki ağrısız bir süreç değil. Gayet ağrılı ve sancılı bir süreç. Umarım kimsenin başına gelmez. :)

Geri
Yukarı