Kara cuma beklenmeli mi?

DragonG

Kilopat
Daha fazla  
500 TL civarında olan Cooler Master CK350 ya da kara cumayı bekleyip Logitech G512'yi almayı düşünüyorum tabii maksimum 600 TL'ye düşmesi gerekiyor. Kara Cuma'da bu civarda bir indirim olur mu yoksa dolar kuru kara cumaya kadar fiyatlarda bir artış yapar mı?

Hocam Türkiye'de 'Kara Cuma' diye bir şey yok. Kara Cuma geldiği zaman fiyatları önce çıkartıyorlar sonra indiriyorlar eski fiyatına. Türkiye'de böyle şeyler beklemeyin yani.

500 TL civarında olan Cooler Master CK350 ya da kara cumayı bekleyip Logitech G512'yi almayı düşünüyorum tabii maksimum 600 TL'ye düşmesi gerekiyor. Kara Cuma'da bu civarda bir indirim olur mu yoksa dolar kuru kara cumaya kadar fiyatlarda bir artış yapar mı?

Gereksiz bence hocam fiyatlar hala yükselişte şimdi almak daha mantıklı, özel indirim günlerinin manipülasyon tekniği, fiyatları yükseğe çekip birden eski fiyatına indirmek.

Türkiyedeki adı genelde Muhteşem Cuma yada Harika Cuma oluyor bence beklemek lazım ama ülkede herşer hergün pahalanyor.
Mühteşem Cuma geldiğinde bugünkü fiyatın üstünde bir fiyat olma ihtimalide var.
Beklenmeli mi? Beklenmemeli mi? Bilmiyorum.

Fiyatlandırmayı az çok biliyordum ama gene bir sorayım dedim. Boş yere ümitlediriyoruz kendimizi.

Bir tek ürün için beklenir mi bilmiyorum ama genel olarak beklenilmesinden yanayım ben. Şuan da çok yüksek fiyatlar. Alsanız zaten yüksekten almış olacaksınız. İndirim yok diye de bir şey yok bu arada. Ben olsam beklerim. Ama bir yandan her cuma ince hesaba da bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı