Karadeniz'de 320 milyar metreküp doğalgaz bulundu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu yapanlara kızmak yerine buna neden olanlara kızmak lazım. Bu ülkede hiç var olmamış şeyler için yalandan o kadar çok seçim vaadi ve seçim yatırımı yapıldı ki artık insanlar politikacılara güvenmiyorlar. Yerli ve milli yolcu uçağımız 5 yıldır havada mesela ama bize görünmüyor. Görünmez yolcu uçağı yapmışlar. Bunun gibi bir sürü şey eklenince durumun bu hale gelmesi anormal değil.

Hiç emeklemeden koşmayı öğrenen bir bebek gördünüz mü? Uçak yapmak bu kadar basit bir iş mi? F35 projesini Amerika 90'larda başlattı uçak daha yeni yeni uçmaya başladı. Bu ülke emeklemeden yeni kurtuluyor. Bu kadar adaletsizce düşmanlık olmaz. Ben demiyorum ki herşey dört dörtlük ancak eğriye eğri doğruya doğru demek lazım diyorum. Politikacılara zaten güvenmeyin Siyaset, yalan söyleme sanatıdır. Ancak yapılanları da göz ardı etmeyin.

Kardeşim adam oy için bile yaptıysa hakkıdır. Hangi başkan bu denli bir rezerv çıkarabilmiş? Heykelden doğalgaza. Ayrıca kolay bir iş değil.
İşsizlik 2'ye, Dışborç 3'e, Dolar 4'e, Altının gramı 15'e katlanmış!

Gelecek 30 yıl, garantili ihalelerle ceza ödeyeceğiz
Söyleyim dedim. 🤭

İşsizlik 2'ye, Dışborç 3'e, Dolar 4'e, Altının gramı 15'e katlanmış!

Gelecek 30 yıl, garantili ihalelerle ceza ödeyeceğiz

Söyleyim dedim. 🤭

Almanya gibi bir devin %20 lerde küçüldüğü bir durumda, Türkiye'nin durumunun kötü olması şaşılacak bir durum değil. Güldüğünüz için biliyorsunuzdur dolar neden yükseliyor?

Hiç emeklemeden koşmayı öğrenen bir bebek gördünüz mü? Uçak yapmak bu kadar basit bir iş mi? F35 projesini Amerika 90'larda başlattı uçak daha yeni yeni uçmaya başladı.
Konunun bununla hiçbir alakası yok. Sen o yolcu uçağını yaptık diyorsun, yalan söylüyorsun seçim döneminde. İnsanlara gerçekleri söylemek yerine yalan söylersen (her politikacının yaptığı gibi) insanların seni desteklemeyen kısmının hatta zamanla destekleyen kısmının da güvenini kaybedersin bu kadar basit. Mesela yerli milli arabamız %100 yerli olacak dediler, tasarım İtalyan, parçalar global, motor Alman. Arabayı bu şekilde yapmalarında sorun yok, her ülke böyle iş birliğine giriyor. Sorun insanları aptal yerine koyup %100 yerli üretim diyerek yalan söylenmesi. Sorun hiç yapılmayan bir şeyin yapıldığını iddia edip seçimlerde oy toplanması.

Bilen bir arkadaş anlatabilir mi acaba. 3 yıl mı sürüyor çıkarması?

Saat 15:10 da döviz kuruna baktıgımda dolar 7.20 euro 8.50 idi. 15:15 te baktıgımda dolar 7.32 euro 8.62 olmuştu. gerçekten inanılmaz dalgalanmalar bunlar :(

Konunun bununla hiçbir alakası yok. Sen o yolcu uçağını yaptık diyorsun, yalan söylüyorsun seçim döneminde. İnsanlara gerçekleri söylemek yerine yalan söylersen (her politikacının yaptığı gibi) insanların seni desteklemeyen kısmının hatta zamanla destekleyen kısmının da güvenini kaybedersin bu kadar basit. Mesela yerli milli arabamız %100 yerli olacak dediler, tasarım italyan, parçalar global, motor alman. Arabayı bu şekilde yapmalarında sorun yok, her ülke böyle işbirliğine giriyor. Sorun insanları aptal yerine koyup %100 yerli üretim diyerek yalan söylenmesi. Sorun hiç yapılmayan bir şeyin yapıldığını iddia edip seçimlerde oy toplanması.

Ağzına sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı