Karbonhidrat tozu kilo aldırır mı?

Efsane2512

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 14 yaşındayım, bence zayıfım ve kilo almak istiyorum, iştahım bir şeyler yemeye gitmiyor, karbonhidrat tozu kullansam kilo alır mıyım? Veya başka bir şey?

Karbonhidrat tozu ne kardeşim? Kimlerden öğreniyorsunuz saçma şeyleri. Yiyebildiğin kadar ye. Fazla yemen bir şey ifade etmez. Yaşın 14 daha ergenliğe yeni girmişsin.

Arkadaşlar 14 yaşındayım, bence zayıfım ve kilo almak istiyorum, iştahım bir şeyler yemeye gitmiyor, karbonhidrat tozu kullansam kilo alır mıyım? Veya başka bir şey?

Direkt toz olarak kullanma en doğal ve sağlıklı yoldan yağlı ve karbonhidrat miktarı yüksek yemekler yiyeceksin mecburen.

Alırsın. Lakin benim tavsiyem yulaf, süt, muz ve fındık ezmesini mixer ile karıştırıp tüketmendir. Hem daha yüksek kalorili hem daha sağlıklı olur senin için.

Direkt toz olarak kullanma en doğal ve sağlıklı yoldan yağlı ve karbonhidrat miktarı yüksek yemekler yiyeceksin mecburen.

Sakın ha.

Karbonhidrat tozu ne kardeşim? Kimlerden öğreniyorsunuz saçma şeyleri. Yiyebildiğin kadar ye. Fazla yemen bir şey ifade etmez. Yaşın 14 daha ergenliğe yeni girmişsin.

Sonra niye midem delik oldu :D

Ben 15 yaşıma girdim 70 kiloyum boyum 1.80 hala da yiyorum ama malum işi görünce 1 kilo 2 kilo falan zayıflıyorum.

Bahsettiğin Gainer, şeker oranı yüksek ve çok çok düşük kiloda değilsen ve hiç yemek yapamadığın bir alternatifte değilsen kullanmanı önermem. Yerine günlük karbonhidratını karşılamak için pirinç, makarna, patates tercih edip toz kullanmak istiyorsan da Whey Protein'e yönelebilirsin.

Kalite gainerlar işini görecektir fakat fazla bir şey bekleme yine beslenmeni güzel yap takviye olarak gainer alırsan 3 ayda istediğin kiloya ulaşırsın.

Geri
Yukarı