Kardeşim dediğim arkadaşımla kavga ettim

Hydro2K

Hectopat
Evet arkadaşlar, dile kolay 6 yıllık kız kardeşim dediğim her türlü derdime derman olan ve benim de ona her türlü yardım ettiğim insan beni artık istemiyor. Mesajlarım hep görüldü gidiyor, aramalarımı hep meşgule atıyor. Barışmak için çırpınıyorum, fakat oldu da cevap atsa bile sürekli geçiştirme amaçlı yazıyor. Kavganın konusu da bir anlık dalgınlığıma gelmesiyle birlikte bir şey demem. Kendimi çok kötü hissediyorum, ciddi söyleyeyim erkek halimle gözümden yaş geldiğini hissettim. Bir de yetmezmiş gibi üstüne ailemden saçma sapan şeyler için azar yiyorum. Cidden ne yapacağımı şaşırdım. Ailemden de çok sıkıldım artık. Her gün bana keşke şehir dısına yazsaydım üniversitemi dedirtiyorlar. Ne yapmalıyım?

Evet arkadaşlar, dile kolay 6 yıllık kız kardeşim dediğim her türlü derdime derman olan ve benim de ona her türlü yardım ettiğim insan beni artık istemiyor. Mesajlarım hep görüldü gidiyor, aramalarımı hep meşgule atıyor. Barışmak için çırpınıyorum, fakat oldu da cevap atsa bile sürekli geçiştirme amaçlı yazıyor. Kavganın konusu da bir anlık dalgınlığıma gelmesiyle birlikte bir şey demem. Kendimi çok kötü hissediyorum, ciddi söyleyeyim erkek halimle gözümden yaş geldiğini hissettim. Bir de yetmezmiş gibi üstüne ailemden saçma sapan şeyler için azar yiyorum. Cidden ne yapacağımı şaşırdım. Ailemden de çok sıkıldım artık. Her gün bana keşke şehir dısına yazsaydım üniversitemi dedirtiyorlar. Ne yapmalıyım?

Derdi veren Allah dermanında verir üzüldüğün bir şeyi başka şeyle avutamazsın.

Bilmiyorum herkes için farklı olabilir ama ailen dışından insanlar ile takılmak bana zaman ve para kaybı gibi gelir. Hep canım sıkılıyor o yüzden arkadaşlarla gezmeyi, arkadaş edinmeyi hiç sevmem. İnternette takılıp bilgi edinmek arkadaşlarla takılmaktan daha hayırlı bana göre.

Benim 4 yıldır arkadaşım yok adamın yazdığına bak.
Maalesef herkes aynı değil.
Bilmiyorum herkes için farklı olabilir ama ailen dışından insanlar ile takılmak bana zaman ve para kaybı gibi gelir. Hep canım sıkılıyor o yüzden arkadaşlarla gezmeyi, arkadaş edinmeyi hiç sevmem. İnternette takılıp bilgi edinmek arkadaşlarla takılmaktan daha hayırlı bana göre.
Ailemi normalde severim fakat son 2 aydır çok tuhaf davranıyorlar, en ufak şeye bağrınma çağrınma vs. çok fazla olmaya başladı. Benim ise tam tersine arkadaş çevrem geniştir fakat sadece belirli insanlarla görüşür ve otururum. Bahsettiğim kişiyle biz her gün buluşurduk ve çok da eğlenirdik. İlk defa ailemden başka güvenecek birini bulmuştum ve çok hoşuma gitmişti.
Sizi istemeyen bir insan için daha fazla çabalamanıza lüzum yok ama 6 sene diyorsunuz bu kadarda vicdansız olunmaz hocam nasıl mesajlarına cevap vermiyor 6 sene yahu ...
Maalesef gerçekten içime bir şey oturdu bunu yaptıktan sonra.

Maalesef herkes aynı değil.

Ailemi normalde severim fakat son 2 aydır çok tuhaf davranıyorlar, en ufak şeye bağrınma çağrınma vs. çok fazla olmaya başladı. Benim ise tam tersine arkadaş çevrem geniştir fakat sadece belirli insanlarla görüşür ve otururum. Bahsettiğim kişiyle biz her gün buluşurduk ve çok da eğlenirdik. İlk defa ailemden başka güvenecek birini bulmuştum ve çok hoşuma gitmişti.

Maalesef gerçekten içime bir şey oturdu bunu yaptıktan sonra.
Malesef zor da olsa geride bırakmak zorundasınız. Kızlar böyle yapıyorlar benim de öyle bir arkadaşım vardı 4 senelik arkadaşım ama kavga etmiştik 4 ay falan küs kaldık zor barıştım. Sonra da pişman oldum şimdi suratına bakmıyorum boşverin ilerleyin. Kızlarda bu ego eşiği biraz yüksek bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar kendilerini. O kişilikte birine yüz vermeyin barışmayın geçin.

İllaki barışırsınız merak etme 6 yıl diyorsun böyle basit şeylerle bitmez ilişkiniz. Benim 5 yıllık bir arkadaşım var bir ara küstü bana 4 ay boyunca konuşmadık ben de yazmadım bilerek sonra geri geldi :) şimdi yine iyiyiz yani.

İnsan dediğin varlık tek başına geçinemez sevgi denen şeye ihtiyacı vardır hayata tutunur diğer türlü kayıp gider.

10 yıllık arkadaşımı yanlış anlaşılma yüzünden kaybetmiştim fakat fazla üzülmemiştim 1 hafta sonra tamamen unuttum kendisini, kafanıza takmaya değmez bazı şeyler bırakın gelsin gözünüzden yaş duracak mutlaka bir süre sonra hocam.

Geri
Yukarı