Kardeşim dediğim arkadaşımla kavga ettim

10 yıllık arkadaşımı yanlış anlaşılma yüzünden kaybetmiştim fakat fazla üzülmemiştim 1 hafta sonra tamamen unuttum kendisini, kafanıza takmaya değmez bazı şeyler bırakın gelsin gözünüzden yaş duracak mutlaka bir süre sonra hocam.
Naptınız hocam sizde 10 seneyi 1 haftada silmek nedir? O kadar da değil de karşıdaki kişi sizi iplemeyip istemiyorsa uğraşmayın kuzu kuzu döner eninde sonunda. Döndüğünde de siz affetmeyin en doğru hareket bu olur.

Naptınız hocam sizde 10 seneyi 1 haftada silmek nedir? O kadar da değil de karşıdaki kişi sizi iplemeyip istemiyorsa uğraşmayın kuzu kuzu döner eninde sonunda. Döndüğünde de siz affetmeyin en doğru hareket bu olur.

O 1 hafta içinde hayatım durdu ama farklı insanlar tanıyorum 10 senelik olmasalarda kardeşim gibiler geri dönüp özür dilese kabul eder miyim ederim fakat gidip de kendisinden özür dilemem.

İllaki barışırsınız merak etme 6 yıl diyorsun böyle basit şeylerle bitmez ilişkiniz. Benim 5 yıllık bir arkadaşım var bir ara küstü bana 4 ay boyunca konuşmadık ben de yazmadım bilerek sonra geri geldi :) şimdi yine iyiyiz yani.
Umarım hocam teşekkür ederim.
Malesef zor da olsa geride bırakmak zorundasınız. Kızlar böyle yapıyorlar benim de öyle bir arkadaşım vardı 4 senelik arkadaşım ama kavga etmiştik 4 ay falan küs kaldık zor barıştım. Sonra da pişman oldum şimdi suratına bakmıyorum boşverin ilerleyin. Kızlarda bu ego eşiği biraz yüksek bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar kendilerini. O kişilikte birine yüz vermeyin barışmayın geçin.
Bildim bileli ego yoktu fakat size nasıl diyeyim, ben onunla tanışmadan önce ciddi bir biçimde asosyaldim, kendisi beni dışarıya açtı diyebilirim. Kendimi ona borçlu görüyorum ve o yüzden bitirmek istemiyorum.

Fikrimce karşıdaki kişinin sevgisi tükenmiş alışkanlık olarak devam edincede vazgeçmesi çok da zor olmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı