Kardeşim dediğim arkadaşımla kavga ettim

Biraz zaman tanıyın bence. 10 yıllık arkadaşımla kavga edip barıştığımız oluyordu. Tam kavga sebebi ne bilmiyorum ama o da sizi kardeşiniz gibi görüyorsa er ya da geç barışırsınız.

Arkadaşlar için dedik bunu. Hayırlı bir at bulursam ileride olabilir.

Hocam bence insan hoş gördüğü kişiyle arkadaşlık kurar kız arkadaşlar belirli bir saygı ahlak çerçevesinde eş adayıdır bence.

O halde özür dilemenize rağmen değişen bir şey yoksa yolunuza devam etmeniz gerekir diye düşünüyorum.
Aslında barıştığımızı iddia ediyor, fakat sürekli konuşmaktan kaçınıyor.
Biraz zaman tanıyın bence. 10 yıllık arkadaşımla kavga edip barıştığımız oluyordu. Tam kavga sebebi ne bilmiyorum ama o da sizi kardeşiniz gibi görüyorsa er ya da geç barışırsınız.
Düşünmedim değil, daha önceden de kavga ettik fakat 5 dakika içinde çözülürdü zaten. Biraz daha anlayışlı olup salmalıyım diye düşünüyorum.

Evet arkadaşlar, dile kolay 6 yıllık kız kardeşim dediğim her türlü derdime derman olan ve benim de ona her türlü yardım ettiğim insan beni artık istemiyor. Mesajlarım hep görüldü gidiyor, aramalarımı hep meşgule atıyor. Barışmak için çırpınıyorum, fakat oldu da cevap atsa bile sürekli geçiştirme amaçlı yazıyor. Kavganın konusu da bir anlık dalgınlığıma gelmesiyle birlikte bir şey demem. Kendimi çok kötü hissediyorum, ciddi söyleyeyim erkek halimle gözümden yaş geldiğini hissettim. Bir de yetmezmiş gibi üstüne ailemden saçma sapan şeyler için azar yiyorum. Cidden ne yapacağımı şaşırdım. Ailemden de çok sıkıldım artık. Her gün bana keşke şehir dısına yazsaydım üniversitemi dedirtiyorlar. Ne yapmalıyım?

Eğer barışmıyorsa bırak onun peşini. Biraz da o senin çabalasın. Böylece oda seni anlar.

Aslında barıştığımızı iddia ediyor, fakat sürekli konuşmaktan kaçınıyor.
Hala üstesinden gelemediği bir soğukluk var içinde ve uğraşmamak için barışma rolü yapıyor olabilir, yerinizde olsam iletişime devam edip küçük düşmezdim. Sizle konuşmak istemeyen biriyle siz de konuşmayın.

Geri
Yukarı