Kardeşim dediğim arkadaşımla kavga ettim

Evet arkadaşlar, dile kolay 6 yıllık kız kardeşim dediğim her türlü derdime derman olan ve benim de ona her türlü yardım ettiğim insan beni artık istemiyor. Mesajlarım hep görüldü gidiyor, aramalarımı hep meşgule atıyor. Barışmak için çırpınıyorum, fakat oldu da cevap atsa bile sürekli geçiştirme amaçlı yazıyor. Kavganın konusu da bir anlık dalgınlığıma gelmesiyle birlikte bir şey demem. Kendimi çok kötü hissediyorum, ciddi söyleyeyim erkek halimle gözümden yaş geldiğini hissettim. Bir de yetmezmiş gibi üstüne ailemden saçma sapan şeyler için azar yiyorum. Cidden ne yapacağımı şaşırdım. Ailemden de çok sıkıldım artık. Her gün bana keşke şehir dısına yazsaydım üniversitemi dedirtiyorlar. Ne yapmalıyım?
Özür dilediniz mi? Hatalı olan sensen doğru düzgün bir özür dilemen lazım. Hediye al ya da süpriz falan yap.

Konuşmalara bakıp da geldim evet öyle maalesef.
Bu biraz sıkıntılı bir durum. Belki kızın o anda canı sıkkındı ve derdini paylaşacak birini arıyordu ve sizden yardım bulmayı beklerken güvendiği dağlara kar yağmış olabilir. Kızın evine çikolatalı kalpli falan özür paketi yollamak işe yarayabilir.

Hocam demek ki sizin ona verdiğiniz değeri o size vermemiş. Böyle küçük bir şeyden küsülmez, eğer ortada sözde büyük bir arkadaşlık, dostluk varsa.
Konuyu biryere toparlamak gerekirse, kız belli ki ya sıkılmış ya da daha kötüsü hiç değer vermemiş. Boşuna peşinden koşmayın böyle insanlar sizi yarı yolda bırakır denendi onaylandı. Yalnızlık bu tiplere muhtaç olmaktan çok daha iyidir emin olun.

Bu biraz sıkıntılı bir durum. Belki kızın o anda canı sıkkındı ve derdini paylaşacak birini arıyordu ve sizden yardım bulmayı beklerken güvendiği dağlara kar yağmış olabilir. Kızın evine çikolatalı kalpli falan özür paketi yollamak işe yarayabilir.
Hocam yapmayın Allah aşkına. Kızın evine bu saatten sonra düğün arabası yollasa farketmez. Affetmeye niyeti olan insan özürden anlar zaten çikolatadan değil.

Konuyu biryere toparlamak gerekirse, kız belli ki ya sıkılmış ya da daha kötüsü hiç değer vermemiş. Boşuna peşinden koşmayın böyle insanlar sizi yarı yolda bırakır denendi onaylandı. Yalnızlık bu tiplere muhtaç olmaktan çok daha iyidir emin olun.
Genel olarak bir kişiye gereksiz bağlanmak veya kaybedince üzülmek zaman kaybından başka bir şey değil diye düşünüyorum. Kız sıkılmış olabilir, yargılamıyorum. Ancak peşinden koşmak hatalı. Yalnızlık konusunda kesinlikle katılıyorum.

Özür dilediniz mi? Hatalı olan sensen doğru düzgün bir özür dilemen lazım. Hediye al ya da süpriz falan yap.
Bilmem kaç milyon kez dilemişimdir sayamıyorum siz düşünün. Kahve ısmarladım kendisine.
Ayrıca kendisi hala beni kardeşi gibi gördüğünü söyledi az önce. Fakat hala çok fazla konuşmak istemiyor.

Bilmem kaç milyon kez dilemişimdir sayamıyorum siz düşünün. Kahve ısmarladım kendisine.
Ayrıca kendisi hala beni kardeşi gibi gördüğünü söyledi az önce. Fakat hala çok fazla konuşmak istemiyor.

Hocam seven kişi kırgın kalamaz karşıdakinin tek özrü ona yeterlidir sayısının önemi yok.

O zaman ona biraz zaman tanımak en mantıklısı. Bir süre boyunca o sana mesaj atmadan sen de atma.

Yeni konular

Geri
Yukarı