Kardeşim dediğim arkadaşımla kavga ettim

Hocam muhtemelen bir başkası var onunla daha çok vakit geçiriyor aklınca seni uzaklaştırıyor ama seni de tam kaybetmek istemiyor konuştuğu kişi kelek yapınca gelir sana merak etme.

Hocam muhtemelen bir başkası var onunla daha çok vakit geçiriyor aklınca seni uzaklaştırıyor ama seni de tam kaybetmek istemiyor konuştuğu kişi kelek yapınca gelir sana merak etme.
Kelimelere dökmeniz bile midemi bulandırmaya yetti. Cidden bu tip insanlar etrafta dolaşıyor ya çok üzülüyorum açıkçası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi gider hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Müzik önerisi lazımsa güzel gider.

Müzik önerisi lazımsa güzel gider.
Adama tavsiye mi vermeye geldiniz meyhaneye düşürmeye mi belli değil beyler. Ama oradan bir Müslüm Baba yollayın benim hatrıma da.

Durumumuz çok daha iyi. Toparladık sayılır tam bir şey diyemiyorum ama yani aramız gittikçe düzeldi. Nedenini sorduğum zaman ise çok meşgul olduğunu söyledi.

Hiçbir insanı hayatınızın merkez noktasına koymayın iyide olsa kötüde olsa mutlu bir yaşam dilerim iyi sosyaller...

Evet arkadaşlar, dile kolay 6 yıllık kız kardeşim dediğim her türlü derdime derman olan ve benim de ona her türlü yardım ettiğim insan beni artık istemiyor. Mesajlarım hep görüldü gidiyor, aramalarımı hep meşgule atıyor. Barışmak için çırpınıyorum, fakat oldu da cevap atsa bile sürekli geçiştirme amaçlı yazıyor. Kavganın konusu da bir anlık dalgınlığıma gelmesiyle birlikte bir şey demem. Kendimi çok kötü hissediyorum, ciddi söyleyeyim erkek halimle gözümden yaş geldiğini hissettim. Bir de yetmezmiş gibi üstüne ailemden saçma sapan şeyler için azar yiyorum. Cidden ne yapacağımı şaşırdım. Ailemden de çok sıkıldım artık. Her gün bana keşke şehir dısına yazsaydım üniversitemi dedirtiyorlar. Ne yapmalıyım?
Konuşmak istemiyorsa zorlamanın manası yok. Ne dediğinizde önemli burada onu kıracak bir şey dediyseniz bilemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı