Kardeşim eşyalarıma zarar veriyor

Dövme önerisi çok yanlış bir çözüm. Bu defa ailenle konuşurken daha ciddi konuş ve konuşmanı uzun tut. Onların çözüm bulması gerekiyor.

Vallaha tek çare o kaldı gibi. Ailemle konuşunca iş çözülmezse uyurken döveceğim onu.
Yeni aldığı G203'e el koymakta mantıklı geldi aslında 😁.
Teknoloji ile iç içe girmiş yeni nesil maalesef böyle. Bunlar ne tatlı dilden ne de yapılan iyilikten anlar. 13 yaşında ne çukuru otursun ders çalışsın. Kafaya vur belki düzelir :)

Hocam çocuğa o çukur mudur nedir saçma sapan dizileri izlemesini yasaklayın. Gerçekten o diziler yüzünden ortaokulda bizden 2-3 yaş küçük bebeler bize artistlik yapıyordu. Emin olmamakla birlikte büyük ihtimal o dizilerin etkisi de
vardır.
Eğer dorun düzelmezse yapıştırın şamarı bir daha yapabiliyor mu bakalım.
Bu arada bende 15 yaşındayım ve 13 yaşındayken falan hiç böyle şeyler yapmazdım. Ya da babanızla konuşabilirsiniz. O da çocuğu alır karşına sert bir tavırla konuşur.

Önce onu biraz gözle, tam bir şey yapacakken "napıyorsun" tarzı bir giriş yap. Eğer yine yaparsa kolunu bükerek bir daha yapmaması için tehdit et.

Teknoloji ile iç içe girmiş yeni nesil maalesef böyle. Bunlar ne tatlı dilden ne de yapılan iyilikten anlar. 13 yaşında ne çukuru otursun ders çalışsın. Kafaya vur belki düzelir :)

Çok haklısın.

Hocam çocuğa o çukur mudur nedir saçma sapan dizileri izlemesini yasaklayın. Gerçekten o diziler yüzünden ortaokulda bizden 2-3 yaş küçük bebeler bize artistlik yapıyordu. Emin olmamakla birlikte büyük ihtimal o dizilerin etkisi de.
Vardır.
Eğer dorun düzelmezse yapıştırın şamarı bir daha yapabiliyor mu bakalım.
Bu arada bende 15 yaşındayım ve 13 yaşındayken falan hiç böyle şeyler yapmazdım. Ya da babanızla konuşabilirsiniz. O da çocuğu alır karşına sert bir tavırla konuşur.

Evet diziyi izledikten sonra ukala ukala takılmaya başladı. Babamla konuşunca bir şey olmadı zaten. Bir güzel şamarlayıp yeni aldığı Mouse'a el koymayı düşünüyorum.
Hocam öyle bir davranışla abisinden nefret edebilir.

Kullanmadığım tableti rafın üstüne koydum kamerasını izliyorum Powerbank'e taktım. Bakalım şimdi ne yapabilecek😈.

Çok haklısın.

Evet diziyi izledikten sonra ukala ukala takılmaya başladı. Babamla konuşunca bir şey olmadı zaten. Bir güzel şamarlayıp yeni aldığı Mouse'a el koymayı düşünüyorum.

Kullanmadığım tableti rafın üstüne koydum kamerasını izliyorum Powerbank'e taktım. Bakalım şimdi ne yapabilecek😈.
CIA ajanı mübarek😂😂

Yeni konular

Geri
Yukarı