Kardeşim kasaya çarptıktan sonra HDD yavaşladı

zeus keydrop

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Benim küçük kardeşim kasaya çarptı, kasa sallandı ama kapalıydı PC. Neyse açtım HDD biraz garip çalışıyor yanıt vemiyor diyor ama birkaç saniye sonra oyun açılıyor falan. Bir de oyuna giriyorum böyle yarım ekran gibi kalıyor oluyor birkaç saniye sonra düzeliyor yani kullanılıyor ama bilmiyorum ailemden parasını istemeyi düşünmüyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

İçinde HDD varken kasam 1 metrelik masadan düştü ve yıllar geçmesine rağmen HDD hâlâ sorunsuz. PC kapalıyken nasıl disk çizilebiliyor? Büyük ihtimal PC'yi kapatmak için ya aniden fişten çektiniz ya da HDD, kafasını park yerine almıyor.

İçinde HDD varken kasam 1 metrelik masadan düştü ve yıllar geçmesine rağmen HDD hâlâ sorunsuz. PC kapalıyken nasıl disk çizilebiliyor? Büyük ihtimal PC'yi kapatmak için ya aniden fişten çektiniz ya da HDD, kafasını park yerine almıyor.

Ben normal bir şekilde kapatıyorum.

Yani ben dün akşam normal bir şekilde kapattım PC'yi bugün zaten hasta olduğum için açamadım PC'yi kardeşim kasaya çarpınca açtım PC'yi ama şu an düzeldi gibi ya yani ilk açtığımda yavaştı ama şu an kendine geldi gibi.

Merhaba. Benim küçük kardeşim kasaya çarptı, kasa sallandı ama kapalıydı PC. Neyse açtım HDD biraz garip çalışıyor yanıt vemiyor diyor ama birkaç saniye sonra oyun açılıyor falan. Bir de oyuna giriyorum böyle yarım ekran gibi kalıyor oluyor birkaç saniye sonra düzeliyor yani kullanılıyor ama bilmiyorum ailemden parasını istemeyi düşünmüyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu?
Hdd'nin bozulduğunu nerden biliyorsunuz belki işlemci veya ekran kartı veya ram yerinden çıkmış yada hasar almış olabilir

1tb SSD nvme 2 gen 3x4 ki yeterli gayet 1100 TL falan çokta abartılacak bir fiyatı yok gidipte gen 4x4 lere bakarsanız tabi ki 1500 üstü sayılar görürsünüz. Ayrıca 1000 2000 lira bu devirde para değil

Artı -2 Eksi

Geri
Yukarı