Kardeşim paranoyak

Şimdi ben buraya yazınca inanç meselesi olduğu için eleştirenler / kara mizaha dökenler olabilir. Ama ben yine de yazacağım.

1- Gerçekten paranoya olabilir
2- İnsan dışı varlıklar musallat olmuş olabilir (üç harfliler)
3- Sizinle kafa buluyor olabilir. Veya dikkat çekmeye çalışıyor olabilir.

Kanka yasadigimi yasasan bunu demeye yemezdi bir yerlerin.
Ben de inanmazdım. Ama sırf musallat oldular diye evliliği biten bir yakın tanıdığım var. Basitçe araştırılırsa varlığını öne sürenler yeterince fazla aslında.

Okuldaki rehber öğretmeni ile bir görüşün, en azından daha uslubunca konuşup işin boyutu konusunda sizi fikir sahibi yapar. Benim de emsal bir kardeşim var ve ergenlikte garip davranışlara sahip olabiliyor bu nesil. Doğrudan psikoloğa gitmek ergenliğinin başlarında olan bir çocukta daha olumsuz sonuçlara yol açabilir, en azında ciddi bir durum varsa bile sürece yaymak daha iyi gibi.

Okuldaki rehber öğretmeni ile bir görüşün, en azından daha uslubunca konuşup işin boyutu konusunda sizi fikir sahibi yapar. Benim de emsal bir kardeşim var ve ergenlikte garip davranışlara sahip olabiliyor bu nesil. Doğrudan psikoloğa gitmek ergenliğinin başlarında olan bir çocukta daha olumsuz sonuçlara yol açabilir, en azında ciddi bir durum varsa bile sürece yaymak daha iyi gibi.

Okuldaki rehber öğretmene getiriceğime gider düzgün bir psikolog a gösteririm çocuğu kesinlikle tavsiye etmem

Merhaba arkadaşlar 12 yaşında bir kardeşim var ve evde hep bir şeyler arıyor, gözetliyor. Bizim evde bizden habersiz birilerin kalabileceğinden bahsediyor geçen gece kendi telefonundan salona kamera kurmuş. Nasıl geçirebilirim bunu? Yakında geceleri uyumayıp salonda pusu kuracakmıs ona inanmıyoruz diye bir şeyler kanıtlama peşinde.
Kardeşiniz en kötü ihtimalle şizofrendir psikoloğa götürün youtubede geçmişine bakın izlediği videoların etkisinde kalmışda olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı