Kardeşim paranoyak

Yok kardesim isigi yakinca yok olan bir hirsiz yok. Ablam yuzunu ben arkadan gordum. Ikimizin tarifi de ayni seyi gosteriyor. Yani ustunde kiyafet gibi bir şey vardi o bilene birebir gorduk ikimizde ayri ayri anlattik tutuyor tarif.

Artık 1 ay tuvalete gitmeme gerek kalmadı çok teşekkür ederim hocam hayırlı geceler.

Bazen bana da arada sırada izleniyomuşum hissi oluşuyo ama olay o değil, bir kere böyle bir olay yaşayıp etkisinde kalmışsa sürekli tetikte durduğundan hep bu hissi yaşar . Eğer dini bişeylerle kandırabilirim diyosan muska fln al 5 liraya tak boynuna "bak bu seni koruycak cami imamından aldım" cart curt zırvala bişeyler, zaten kendini güvende hissederse boş yere strese girmez bu sayede öyle şeyler de hissetmez bidaha hem de ona inandığını kanıtlamış olursun.

Bazen bana da arada sırada izleniyomuşum hissi oluşuyo ama olay o değil, bir kere böyle bir olay yaşayıp etkisinde kalmışsa sürekli tetikte durduğundan hep bu hissi yaşar . Eğer dini bişeylerle kandırabilirim diyosan muska fln al 5 liraya tak boynuna "bak bu seni koruycak cami imamından aldım" cart curt zırvala bişeyler, zaten kendini güvende hissederse boş yere strese girmez bu sayede öyle şeyler de hissetmez bidaha hem de ona inandığını kanıtlamış olursun.
Hem psikolojik açıdan hem dini açıdan mantıklı geldi bana. En basit çözüm bu sanki.

kardesim dediysem 30 yasinda ablam ,kör degiliz gorduk direkt. 1 yil gecti o korktu agladi ben ona demedim bende gordum diye o yatinca aileme dedim dua ettik yattik olan bu.
Geçmiş olsun. Ama keşke bir hocaya gitseydiniz. O olaydan sonra başka bir olay olmadıysa bilemeyeceğim ama devam ettiyse kesinlikle gitmelisiniz.

Cinlerin dinde yeri olmadığını kim söyledi?

İnanırsın inanmazsın. Polemiğe girmeyi gereksiz buluyorum. Ama bence saçmalamışsın biraz ilk kısımda. 2. kısımda haklı olabilirsin. Yalnızca ilgi çekmek için yapabileceğini de 3. ihtimalde söylemiştim zaten.

Cinlerin dinde yeri olmadığını kim söyledi?

İnanırsın inanmazsın. Polemiğe girmeyi gereksiz buluyorum. Ama bence saçmalamışsın biraz ilk kısımda. 2. kısımda haklı olabilirsin. Yalnızca ilgi çekmek için yapabileceğini de 3. ihtimalde söylemiştim zaten.
İnanmadığımı mı söyledim ben? Forumda az çok beni görüyorsan zaten İnancımın olduğunu bilirsin. Benim demek istediğimle senin dediğin çok farklı.
Cinler herkese musallat olmaz. Bunun için güçlü bir Cin Tarikatı gereklidir. Kafasına göre musallat olsaydı ooo! Musallat olmayı geçtim görülemezler bile. Sen onları çağırıp uğraşmadıkça veya tarikat olmadıkça görülemezler. Tarikat dediğim de öyle 3-5 kişilik değil. Yani sen hayal et sayılarını. Öyle tarikatlar da zaten nadir. Gidip suçsuz günahsız 12 yaşında çocuğa mı musallat olacaklar? Ya da gözükecekler?

Yeni konular

Geri
Yukarı