Kardeşim paranoyak

Öncelikle ben senin "küçük kardeşin" falan da değilim, seninle her ters düşen "küçük kardeşin" olmuyor. Ağzını topla, üslubunu düzelt. Karşındakinin kaç yaşında olduğuna sen karar vermiyorsun. Seviyeni belli ettin. Bir şeyi savunuyorsan kanıtsız konuşmayacaksın. Senden normal olarak kanıt istedim. Hata bende, senin seviyene indim. Ve de medenice konuşmaya çalıştım.

Ayrıca analizin de yanlış, biraz daha doğru düşünmelisin. Hemen de karşınızdakini küçük düşürmeye çalışın en ufak bir şey de, tam size yakışır hareket.
Karşımdakini küçük düşürmem ancak dediğimi umursamıyor ve dinlemiyor ise yapacak baska bir şey kalmıyor ve yaşın küçük demektir ki yaşı küçüklerin geneli ile genellikle tartışmaya girmem (Dinsel olarak.)
Üslubum gayet uygun ve sana insan gibi "kardeşim" dedim. Müslümanlar gibi :) Her Müslüman kardeştir değil mi?

İşteyim. Araştırmak 15 dakikanı almaz ama gelmiş hala kanıt kanıt diye söyleniyorsun. Söylediğin hikaye artık 10 yaşındaki çocukları bile inandirmiyor.

Benim için tartışma bitmiştir. Iyi günler.

Hocam sen o arkadaşa aldırma. Bilerek mi yapıyor bilmiyorum ama genel yorumlarına bakarsan çok boş konuşan bir eleman. Cin şu bu, saçma sapan mevzular. Çocuğu güzel bir psikoloğa götür. Bu tür şeyler kafada biter, kardeşin inançlıysa ona kalkıp da ''Yav cin diye bişi yok saçmalama'' deme. Bir arkadaşın önerdiği gibi inancı doğrultusunda çözümler bulmaya çalış. Tamamen inanç meselesi. Eğer korunduğuna inanırsa görmez. Bu kadar basit.

yaşın küçük demektir ki
Tamam pekala, yaşım küçük olsun senin için. Başka bir arzunuz var mı Burak bey?
Üslubum gayet uygun ve sana insan gibi "kardeşim" dedim. Müslümanlar gibi :) Her Müslüman kardeştir değil mi?
Üslubun normal değil, biraz önce benim üslubumun kötü olduğunu ima ettin ve üslubum için " üslubunda bir problem olmadığını düşünüyorsan bir ahlak dersi al" gibisinden bir şey dedin. Şu an bu dediğin cümleyi çiğnedin, farkında mısın? Hem karşındakini bilip etmeden "küçük" olarak gösteriyorsun, bir de benim okulda olduğumu iddia ederek "teneffüs arasında" yazma diyerek beni rencide etmeye çalışıyorsun. Aynen öyle, üslubunda bir problem yok. Ahlak dersi alması gereken sensin. Hem de acilen.

Daha fazla yazardım da yazmak istemiyorum artık, çünkü anlamak istediğin gibi algılıyorsun. İyi günler.

Tamam pekala, yaşım küçük olsun senin için. Başka bir arzunuz var mı Burak bey?

Üslubun normal değil, biraz önce benim üslubumun kötü olduğunu ima ettin ve üslubum için " üslubunda bir problem olmadığını düşünüyorsan bir ahlak dersi al" gibisinden bir şey dedin. Şu an bu dediğin senin için de geçerli, farkında mısın? Hem karşındakini bilip etmeden "küçük" olarak gösteriyorsun, bir de benim okulda olduğumu iddia ederek "teneffüs arasında" yazma diyerek beni rencide etmeye çalışıyorsun. Aynen öyle, üslubunda bir problem yok. Ahlak dersi alması gereken sensin. Hem de acilen.

Daha fazla yazardım da yazmak istemiyorum artık, çünkü anlamak istediğin gibi algılıyorsun. İyi günler.
Son kez yazıyorum ve konuyu kapatıyorum; küçük veya kardeş demek uygunsuz üslup değildir. Dilersen rapor at. Bundan sonraki mesajlara cevap vermeyeceğim. Saygılar.

Son kez yazıyorum ve konuyu kapatıyorum; küçük veya kardeş demek uygunsuz üslup değildir
Yine demek istediğimi yanlış anlamışsın. Onu demen uygunsuz üslup değil ama öyle diyerek beni küçük düşürmeye çalışıyorsun. Beni tanımadığın halde ayrıca. Demek istediğim bu. Raporlayacak bir şey de yok ayrıca. Sadece farkında olmanı istedim. Teşekkürler.

Birçok ihtimal var hocam: Gerçekten paranoyak olabilir, gördüğü ya da izlediği bir şeyin etkisinde kalmış olabilir. Dikkat çekmek için uğraşıyor olabilir. Şizofreni olabilir.

Siz en iyisi psikologa götürün.

Ne cini ne musallat ından bahsediyorsunuz
Şimdi ben cin ile sevişiyorum desem burada birçok arkadaş inanır.
Kardeşi açık ve net piskolağa götürmeniz gerek.

Ne cini ne musallat ından bahsediyorsunuz
Şimdi ben cin ile sevişiyorum desem burada birçok arkadaş inanır.
Kardeşi açık ve net piskolağa götürmeniz gerek.
Şaka bir yada bu ülkede cinle evlendim çocuğum oldu ama gerçek dünyada da normal kocam var diyen kadın vardı. Bunu bir de YouTube kanallarına çıkarıp soru sordular ciddi ciddi. Bilimden şaşmamak lazım.

Psikoloğa götürmeniz en doğrusu olacaktır hocam, küçük çocuksa ilgi çekmeye de çalışıyor olabilir. Hemen farklı şeylere yormaya gerek yok.

Geri
Yukarı