Kardeşim paranoyak

Hocam inanın küçükken ben de yapardım bu tür şeyleri. Hatta bir keresinde uyumadan önce kamerayı sabit bir yere yerleştirmiş sonra da bir şeyler görme umuduyla sabah kontrol etmiştim. Ayrıca oturduğumuz binanın koridoruna da kamera yerleştirmiştim. Hedefim görünmeyen varlıkları kaydetmekti. Bir nevi kayıt altına almıştım, korktuğum için devam etmemiştim. Anlayacağınız psikolojik bir çocukluk geçirmiştim. Bence çok takmayın. Kardeşiniz bir iki derken, sonunda bu tür şeylerden sıkılacaktır. Size tek tavsiyem, şu kamera olayını ciddiye almanızdır. Çünkü kamera da çıkan herhangi bir ses, kardeşinizin ürkeceğine yol açar. Bu dışarıdan gelen bir araba sesi olur veya evdeki bir tıngırdama olur. Kardeşiniz olayı ciddiye aldığı için bu tür sıradan sesler onu korkutabilir.

Merhaba arkadaşlar 12 yaşında bir kardeşim var ve evde hep bir şeyler arıyor, gözetliyor. Bizim evde bizden habersiz birilerin kalabileceğinden bahsediyor geçen gece kendi telefonundan salona kamera kurmuş. Nasıl geçirebilirim bunu? Yakında geceleri uyumayıp salonda pusu kuracakmıs ona inanmıyoruz diye bir şeyler kanıtlama peşinde.

Her ne varsa başlangıç evresinde acil psikoloğa götürün.

Lan ben konuyu okurken paranoyak oldum.
Artık geceleri rahat uyumam.
@Stilex54 hocam açtığınız konu yüzünden paranoyak oldum diye konu açmam gerekiyor artık.
Bir ara ben de paranoyaktım 12 yaşlarımda. Geceleri yatağımın altında MoMo var diye rahat uyuyamazdım. Zamanla geçti. Ama siz psikoloğa götürün.
Bu arada 2 sene önceki paranoyaklığım bu konu ile yeniden başladı.
Bana 1 ay rahat uyku yok.
1 ay sonra geçiyor da.
1 ay karabasanlar, kabuslar, korkulu uykular, ağlamalar, bir anda camıma bir şey yapışacak korkusu...
Bu konuya lanet okumak istiyorum.
Ama okumadım valla.

Son düzenleme:
Söyle diyim dabbe serisinin sadece adıın biliyorum en son korku filmi 13. yaşımda izledim su an 22 yaşındayım ve geçen yıl yaşadım bu olayı ?
Senin yüzünden paranoyak oldum ben!
Söyle diyim dabbe serisinin sadece adıın biliyorum en son korku filmi 13. yaşımda izledim su an 22 yaşındayım ve geçen yıl yaşadım bu olayı ?
Lan ben konuyu okurken paranoyak oldum.
Artık geceleri rahat uyumam.
@Stilex54 hocam açtığınız konu yüzünden paranoyak oldum diye konu açmam gerekiyor artık.
Bir ara ben de paranoyaktım 12 yaşlarımda. Geceleri yatağımın altında MoMo var diye rahat uyuyamazdım. Zamanla geçti. Ama siz psikoloğa götürün.
Bu arada 2 sene önceki paranoyaklığım bu konu ile yeniden başladı.
Bana 1 ay rahat uyku yok.
1 ay sonra geçiyor da.
1 ay karabasanlar, kabuslar, korkulu uykular, ağlamalar, bir anda camıma bir şey yapışacak korkusu...
Bu konuya lanet okumak istiyorum.
Ama okumadım valla.

Merhaba arkadaşlar 12 yaşında bir kardeşim var ve evde hep bir şeyler arıyor, gözetliyor. Bizim evde bizden habersiz birilerin kalabileceğinden bahsediyor geçen gece kendi telefonundan salona kamera kurmuş. Nasıl geçirebilirim bunu? Yakında geceleri uyumayıp salonda pusu kuracakmıs ona inanmıyoruz diye bir şeyler kanıtlama peşinde.

Çoçuga yoksa korku filmi izletip psikolejisinimi bozdunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı