Kardeşim TikTok bataklığında

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En azından o daha iyidir. "reymenn naptııııın" diyen birini dinlemek yerine incinmişler dinlemesi daha iyi. Hem o parodi ve üzerine çok uzun düşünülmemiş bir video.

Şarkı eğer yaşıtlarına hitap etseydi kanallarında izlenmeler büyük oranda düşerdi zaten. Bu riski ele almaları kolaydı çünkü ergenliğe yeni giren çocuklara hitap ediyorlardı. Açıkcası o gruba bir göz attığınızda her şeye ne kadar kibirlendiklerini farkedebilirsiniz. Çocuğum olsa böyle aşağılık bir tip olmasını istemezdim ama TikTok daha iğrenç bir bataklık. Yapacak bir şey yok.

Yasakla TikTok'u, ona Neo & Toprak izlet. Eminim bir daha kullanmayacaktır.
Kesinlikle katılıyorum. Neo&Toprak izletmelisin. Ek olarak Barış Özcan ve Murat Soner izletirsen belki kurtulabilir. Eğer bunlar da yaramazsa geçmiş olsun Kardeşin artık bir Profesyonel TikToker. Bu durumda da yapılabilecek tek şey var: TikTok'u yasaklamak ve Bakırköy AMATEM'e yatırmak, beynini TikTok'tan arındırmak ve resetlemek (Merak etme sadece TikTok'u unutacak. Onun dışındaki hiç bir şeyi unutmayacak.)

Şarkı eğer yaşıtlarına hitap etseydi kanallarında izlenmeler büyük oranda düşerdi zaten. Bu riski ele almaları kolaydı çünkü ergenliğe yeni giren çocuklara hitap ediyorlardı. Açıkcası o gruba bir göz attığınızda her şeye ne kadar kibirlendiklerini farkedebilirsiniz. Çocuğum olsa böyle aşağılık bir tip olmasını istemezdim ama TikTok daha iğrenç bir bataklık. Yapacak bir şey yok.
Anladığım kadarıyla Neo & Toprak gibi aşağılık biri olmasın mı diyorsun? Umarım ben yanlış anladım.

Sorunum başlıkta belirttiğim gibi, kardeşim TikTok denen merete batılı kaldı. Ayrıca orada ne gördüyse inanıyor, yok şunu yapınca burnunda şu oluyormuş, yok zart yapınca zurt oluyormuş. Artık gına geldi, görmek istemiyorum salak salak danslarını artık. Ayrıca bir tane TikTok'cuya fan hesap açmış, ***fc bilmem ne bilmem ne diye bütün gün paylaşım yapıyor. Kardeşimi bu bataklıktan nasıl kurtarabilirim?
Tiktok izlerken arkasından avına gizlice yaklaş, tam bir video açtığında şakağına doğru şaaaaak diye yapıştır. Ölmezse bir daha izlemez. (Gereksiz mesaj veya troll değil gayet ciddiyim.)

Yeni konular

Geri
Yukarı