Kardeşime eşek şakası önerileri

Biri komşu çocuğuna masaüstündeki her şeyi bir klasöre atarak (o klasör de masaüstünde durmayacak) arka planı Windows'un mavi ekran ı yapıp çocuk PC'yi açınca ona "PC'yi mi çökerttin!" diye bağırıp kaçmasını sağlamıştı. Sizin kardeşinizde de işe yarayabilir. Sonra "vallahi zor temizledim, saçma şeyler indirip durduğu için sistemi bozdu" deyip annenize ispiyonlayarak bir daha gelmemesini sağlarsınız.

Biri komşu çocuğuna masaüstündeki her şeyi bir klasöre atarak (o klasör de masaüstünde durmayacak) arka planı Windows'un mavi ekran ı yapıp çocuk PC'yi açınca ona "PC'yi mi çökerttin!" diye bağırıp kaçmasını sağlamıştı. Sizin kardeşinizde de işe yarayabilir. Sonra "vallahi zor temizledim, saçma şeyler indirip durduğu için sistemi bozdu" deyip annenize ispiyonlayarak bir daha gelmemesini sağlarsınız.

Onun kolayı ikinci kullanıcıya geçmek.

Kardeşim maalesef Minecraft bağımlısı oldu günde 8 saat o oyunu oynuyor bilgisayarı da eski fanı çalışmıyor. Bilgisayarın bir yerleri yanacak diye korkmuyor. Kısacası ona nasıl bilgisayar ile ilgili bir şaka yapabilirim bir daha oynamasın veya maksimum 1 saat oynasın?

Önerilerinizi bekliyorum :D

(Bunun şaka olduğunu asla öğrenemeyecek bir şaka olsun)

Save dosyasını yedekleyip dünyayı onun yanında yok et kır dök falan eğer Survival oynuyorsa.

Masaüstü > sağ tık > görünüm > masaüstü öğelerini göster.

Kardeşim maalesef Minecraft bağımlısı oldu günde 8 saat o oyunu oynuyor bilgisayarı da eski fanı çalışmıyor. Bilgisayarın bir yerleri yanacak diye korkmuyor. Kısacası ona nasıl bilgisayar ile ilgili bir şaka yapabilirim bir daha oynamasın veya maksimum 1 saat oynasın?

Önerilerinizi bekliyorum :D

(Bunun şaka olduğunu asla öğrenemeyecek bir şaka olsun)

Mod ile entity 303 veya herobrine ekle o habersizken oyunu oynarken aniden önüne çıksın herobrine.

Hocam zaten PC o kadar eski ki 5 FPS de oynuyor 😕.
Kardeşiniz kaç yaşında?

Belirli bir süre sonra bilgisayarı otomatik olarak kapatan programları deneyebilirsin. Yaptığı şeyler birden giderse ve oyunu bölünürse sinirlenir, bu devam ederse de oynama isteği kaçar.
9 yaşında hocam bu veletlik virüsüne yakalandı 😕.
Hepinize teşekkürler arkadaşlar 🙃😀.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı