Kardeşimi nasıl hizaya sokabilirim?

İlkokulda ortaokulda dayak yemeyen cocuk cok belli oluyor disarida, avmde. Ben kardesimi 5 yasindan beri duzenli samarliyorum su anda 10 yasinda cicek gibi oldu cocuk. Anne baba calistigi icin tamamen benim himayemde. Oturmasini kalkmasini konusmasini biliyor artik, 18 yasina gelince dövmeyi birakicam kendi basinin caresine baksin esek agasi

1-2 kez çok sert olmayacak şekilde vur ve bağır. İşe yaramazsa dozu arttır. Ama bütün gücünle vurmaya kalkma unutma aranızda 8 yaş var.

Sonunda iyi biri çıktı. Ama sert vurmayın şakacık vuruş gibi.

İlkokulda ortaokulda dayak yemeyen çocuk cok belli oluyor disarida, AVM'de. Ben kardesimi 5 yasindan beri duzenli samarliyorum su anda 10 yasinda cecek gibi oldu çocuk. Anne baba calistigi icin tamamen benim himayemde. Oturmasini kalkmasini konusmasini biliyor artik, 18 yasina gelince dövmeyi bırakacağım kendi basinin caresine baksin esek agasi.

Ben beni döven herkese bela anıyorum.

Anne baba teyze bile olsa.

Ahirette o da sizi dövecek biraz iyi olun sevap yani iyi davranın en fazla benim yaptığım gibi sinir edip ağlatın.
Bizim küçüklüğümüz kulağımız çekilerek geçti şu anda çok şükür serseri değiliz hayatımızın derdindeyiz. Küçükken hizaya getirilmeyen çocuk ergenliği geçince serserinin teki olur.

Bana vuran başka çocuğun annesi vardı o zamanlar ben 7 yaş falandım sonra o zamanlar bir şekilde ögrenmiştim kadına beddua andım.

Kadın ağlayarak gitti hatta gözünün önünde çocuğunu dövdüm beddua andıktan sonra

Bana vuran başka çocuğun annesi vardı o zamanlar ben 7 yaş falandım sonra o zamanlar bir şekilde ögrenmiştim kadına beddua andım.

Kadın ağlayarak gitti hatta gözünün önünde çocuğunu dövdüm beddua andıktan sonra
Çok iyisin böyle devam et.

Kimseyi bu şekilde terbiye edemezsiniz. Gözünü korkutursunuz ama ileride etkisini görürsünüz.

Konu kötü insanlarla kaynıyor. Dövmeyin, yapma deyin. Eğer çok sinir olursanız onu sinir edin. Dövmek nedir? Çocuk küçük, daha konuşmayı yeni öğrenmiştir.

Kral yaşı küçük ama maşallah kilolu, bir de boy var. Çocuk 3. sınıfta 1.40, ben 5. sınıfta 1.35'tim, öyle düşün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok ama kuzenimin kardeşi var o bana sataşıyor bende onu sinir edip üzüp yola getiriyorum ilk önce yapma diyerek şiddet hiçbir zaman çözüm değildir.

Kötü insanlar hemen belli oluyor.
Hocam benimkinde ne sorun varsa hiçbir şekilde yola gelmiyor. Ben de şiddet uygulamaktan taraf değilim fakat başka yol bırakmıyor benimki.

Hocam benimkinde ne sorun varsa hiçbir şekilde yola gelmiyor. Ben de şiddet uygulamaktan taraf değilim fakat başka yol bırakmıyor benimki.

Bağır ezik de sinir et olmazsa artık bağırıcan çok yüksek sesle hala olmadı kendinden uzak tutmaya çalışacaksın.

Çok iyisin böyle devam et.

Kimseyi bu şekilde terbiye edemezsiniz. Gözünü korkutursunuz ama ileride etkisini görürsünüz.

Bana çok sert vurdu bende bunu yaptım.

Hocam şiddet çözüm değil ama bazen şiddette gerekli sadece göz korkutacak kadar öyle öldüresiye yumruk demiyorum 3-5 şaplak.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı