Kargo kayıp mı oldu?

SessizOyuncu35

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dünden önceki gün yani pazar günü Trendyol'dan sipariş vermiştim kargomu. Ancak nedense 2tane kargo almıştım diğeri İstanbul digeride Ankara ancak İstanbul'dan gelen kargom birkaç saat önce geldi ama benim Ankara'daki kargom nedense bu gece 2'den beri transfer sürecinde ve yolda görünüyor. Ancak şu ana kadar gelmesi gerekiyordu! Merak ettiğim şey neden bu kadar uzun süre yolda görünüyor onu anlamadım İstanbul İzmir'e daha uzak ama hemen geldi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230815-173710.png
    Screenshot_20230815-173710.png
    101,7 KB · Görüntüleme: 52
Gecikmiş olabilir hocam ne var bunda? Onları yetiştirmeye çalışan da bir insan sonuçta.

Hocam, İstanbul'dan İstanbul'a bile kargo 3 günü gördüğü oluyor.

9 saatte Ankara'dan İstanbul'a yola koyulmuş. Siteye dakika dakikasına rapor verilmiyordur, sakin olun. Çok endişeliyseniz müşteri hizmetlerini arayın.

Bazen ara işlemler sistemte gözükmüyor. Kurye dağıtıma çıkarırken barkodu şube ile birlikte okuttukları oluyor. Yani İstanbul'dan çıktıktan sonra sistemde bir şey gözükmeden en son teslimat şubesine ulaştı ve dağıtıma çıktı diye 5 dk aralıklarla mesaj gelebiliyor. Genelde en geç 24 saat içerisinde %90 yeni bir değişiklik gözüküyor. Sorun yok yani.

Geri
Yukarı