Kargoda alıcının doğum tarihi gerekir mi?

Kanka ilk başta sistem kötü benim Zula zor açıyor ben bunu TikTok'ta paylaştım o yorumlara yazmış gel sana ekran kartı vereyim dedi bende olur dedim konuştuk elden vereyim dedi bende kargo olur mu dedim o da kabul etti ama kargo ucretini sen ödeyeceksin dedi bende kabul ettim sonra adres tel sordu sonra doğum tarihi istedi ben verdim sonra T.C. sordu ben T.C. vermedim o da kabul etti yurt içi veya MNG ile yolarım dedi şu an kendisi halla aktif ama sorun çıkar mı?

Hocam size şöyle söyleyeyim, bir dahakine böyle şeylere kanmayın. İkinci olarak da merak etmeyin hiçbir şey olmaz, şu anda herkesin her bilgisi internete düşmüş durumda zaten, iletişimi kesin, merak etmeyin, bir şey olmaz. Olursa ona göre bakarsınız, ama korkulacak bir durum yok.

Hocam size şöyle söyleyeyim, bir dahakine böyle şeylere kanmayın. İkinci olarak da merak etmeyin hiçbir şey olmaz, şu anda herkesin her bilgisi internete düşmüş durumda zaten, iletişimi kesin, merak etmeyin, bir şey olmaz. Olursa ona göre bakarsınız, ama korkulacak bir durum yok.
Arkadaşım demişti darkwebde herkesin bilgileri var bu arada teşekürler umarım kart gelir gelirse paylaşırım gelmese en azından birşey olmasın

yok mu kardeşim yeme bizi be benim hacker arkadaşım var beyaz hacker istese ad ve soyadından herkesi hacleyebilir tabi o bu işlerle uğraşmıyor dediğim gibi beyaz şapkalı hacker türkiye aleyhine paylaşımlar yapan siteleri hackliyorlar

Arkadaşım demişti darkwebde herkesin bilgileri var bu arada teşekkürler umarım kart gelir gelirse paylaşırım gelmese en azından bir şey olmasın.

Kardeşim kartı elden al çok uzakta değilseniz verecekse elden versin.

yok mu kardeşim yeme bizi be benim hacker arkadaşım var beyaz hacker istese ad ve soyadından herkesi hacleyebilir tabi o bu işlerle uğraşmıyor dediğim gibi beyaz şapkalı hacker türkiye aleyhine paylaşımlar yapan siteleri hackliyorlar
Benim de buna benzer arkadaşım var isim soyisim versem sulalesinin tc sini çıkarıyor
Böyle şeyler keşke olmasa da daha iyi bir internet ortamı olsa keşke

Benim de buna benzer arkadaşım var isim soy isim versem sulalesinin T.C.'sini çıkarıyor.
Böyle şeyler keşke olmasa da daha iyi bir internet ortamı olsa keşke.

Arkadaşınızın yaptığıyla bile hacklenebilirsiniz veri tabanlarında kalıyor diye biliyorum bilgiler. Size tavsiyem bir daha asla bu tür işlere girmeyin size ülkeyi bile verseler yapmayın. imkanınız varsa sözde ekran kartını elden versin kargolamamışsa.iyi akşamlar

Arkadaşınızın yaptığıyla bile hacklenebilirsiniz veri tabanlarında kalıyor diye biliyorum bilgiler. Size tavsiyem bir daha asla bu tür işlere girmeyin size ülkeyi bile verseler yapmayın. imkanınız varsa sözde ekran kartını elden versin kargolamamışsa.iyi akşamlar
Bana mesaj gelirse normal mi gelse bile ne der

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230320-201327_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230320-201327_WhatsApp.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri
Yukarı