Kargoda "Devir" yazısı ne anlama geliyor?

xDaemon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba MNG Kargo takibinde Teslim edilemedi "Devir" yazıyor. Ancak sabah saatlerinde bana kargonuz kurye ile dağıtıma çıkmıştır mesajı geldi. Ben şimdi şubeye mi gideceğim? Boşa mı para veriyoruz?

1622048740227.png

Hem bana gün içerisinde kargonuzu teslim alacaksınız diye mesaj geliyor. Hemde kargo dağıtıma çıkarılamamıştır şeklinde uyarı geliyor. Bu ne kadar saçma bir mantık? İnsanla dalga geçer gibiler.
Hocam o tahminen bir mesaj. O mesaj herkese geliyor. Size özel değil. Bütün kargo firmaları bunu vaat ediyor.

Diğer firmalarda dağıtım yetişmediğinde bir sonraki gün tekrar dağıtıma çıkıyor. Mng'de de öyle olması gerekiyor. Yani ertesi gün tekrar dağıtıma çıkar ve elinize ulaşır. Yine de şubeyi arayıp sormanızda fayda var.

Diğer firmalarda dağıtım yetişmediğinde bir sonraki gün tekrar dağıtıma çıkıyor. Mng'de de öyle olması gerekiyor. Yani ertesi gün tekrar dağıtıma çıkar ve elinize ulaşır. Yine de şubeyi arayıp sormanızda fayda var.
MNG müşteri hizmetlerini arasam dahi geri dönüş yapılmıyor. Ben bu kadar sorumsuz bir kargo şirketi görmedim

Hocam o tahminen bir mesaj. O mesaj herkese geliyor. Size özel değil. Bütün kargo firmaları bunu vaat ediyor.
Hocam tamam da. Hem kurye dağıtıma çıkıyor. Hem de bana gün sonuna yakın kargonuz dağıtıma çıkamamıştır yazıyor. Saçma değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı