Kargoyu teslim almadım

Kanka ciddi jacop un bir videosu var aç izle derim adan kargoyu almamış kargo iade edilmiş adamın evine teblikat geldiği bir video var.
Kanka ben çoğu yerden ürün siparisi verdim bayrama yakın ve bayramdan sonra geldi hiçbirini almadım diğer mağazalar ücret talep etmedi

Kanka ben çoğu yerden ürün siparisi verdim bayrama yakın ve bayramdan sonra geldi hiçbirini almadım diğer mağazalar ücret talep etmedi.

Kanka orada biraz satıcının insiyatifi öyle diyeyim adam iyi kazanıyorsa 20 TL batmaz biyerine uğraşmak istemez ama bir satıcı tanırsın adam inat gider sen dava dilekçesi verir bence gerek yok ver 20 TL'yi adamada yazık o kadar uğraşıp paketleyip gönderiyor belki de eleman çalıştırıyor ama sen bilirsin sana kalmış bir şey.

Kanka orada biraz satıcının insiyatifi öyle diyeyim adam iyi kazanıyorsa 20 TL batmaz biyerine uğraşmak istemez ama bir satıcı tanırsın adam inat gider sen dava dilekçesi verir bence gerek yok ver 20 TL'yi adamada yazık o kadar uğraşıp paketleyip gönderiyor belki de eleman çalıştırıyor ama sen bilirsin sana kalmış bir şey.
80 TL istiyor gidiş ve geliş ücretini göndermedim dava ederse etsin 80 TL nin peşine dusecek kadar cimri biriyse

Kimseye para göndermek zorunda değilsiniz. Alıcı olarak ürünü almama, 15 gün içinde iade etme vs haklarınız bulunmakta. Kimse sizden kargo ücreti vs talep edemez. Dava açacağım zirvalarına da sakın kanmayın. Hiç birşey yapamazlar. Hikaye bunların hepsi.

Kimseye para göndermek zorunda değilsiniz. Alıcı olarak ürünü almama, 15 gün içinde iade etme vs haklarınız bulunmakta. Kimse sizden kargo ücreti vs talep edemez. Dava açacağım zirvalarına da sakın kanmayın. Hiç birşey yapamazlar. Hikaye bunların hepsi.
1 hafta oldu göndermedim engellemiş adam beni 😀😀

Geri
Yukarı