Karın kaslarım gözükmüyor

Kaandry0

Centipat
Daha fazla  
16 yaşındayım fitnessa başladım, 1 aydır gidiyorum yağ oranım 8.1 1.81'e 70 kiloyum fakat karın kaslarım gözükmüyor neden öyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
3-4 aya gözükmeye başlar. Çalışmaya devam et, sakın bırakma başarabilirsin.
Benim fikrim yeni başlamışsın önce bir kas kütlesi koy, en azından bir 80 kiloya falan çık. Vücut oturduktan sonra sağlam bir definasyona girersin.

Herkes 1 aya laf etmiş ama boy/kilo oranına göre olması lazım. Tahminimce genetik (Karın kasların zayıftır ya da yağ karın bölgende toplanıyordur). Bir fotoğraf atsan daha iyi yorum yapabilirdik.

Işık kalitesi de önemli bu arada
Önceden de çalışıyordum ve basketçiyim zaten çok fazla Sıçrama antrenmanı kondisyon paloyemetrik çalıştım aynen dediğin gibi karnımda depolanıyor yağ

3-4 aya gözükmeye başlar. Çalışmaya devam et, sakın bırakma başarabilirsin.
Benim fikrim yeni başlamışsın önce bir kas kütlesi koy, en azından bir 80 kiloya falan çık. Vücut oturduktan sonra sağlam bir definasyona girersin.

ya 1 aydır fitnesa gidiyorum da ömrümde ilk defa spora başlamadım sürekli yapıyorum zaten ege fitnes spartacus karın idmanı felan da yaptım zamanında yüzdde 8 yağ oranım var fakat yağlar karnımda toplanıyor istediğim görüntü olmuyor anlatmaya çalıştığım bu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı