Karın yağı eritmek için tavsiye önerisi

emirr14n

Hectopat
Boyum 174 kilom 70 civari uzun zamandir neredeyse 2 gunde veya gunde 1 adet 2.5 litre kolayi tek basima iciyorum ve cok yagli seyler yemiyorum. Eger kolayi kesip gunde 2.5 litre su icersem gun icinde de hareket halinde olsam ne zaman duzelirim veya gobek eritmek icin tavsiye verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hareketsiz bir günde şekerli bir ürün tüketirseniz vücudunuza direkt yağ olarak eklenir. Böyle yağ vücudunuza da dağılmaz, belirli bir yerden şişirir. Kola da malum fazlasıyla şekerli. Kilon boyuna göre iyi. Şekerli besin tüketmeyi bırakırsan 1-2 aya toplarsın herhalde.

Benim karate sampiyonu bir arkadasim var, onun calistigi spor salonundaki insanlar yaglari yakmak icin efedrin kullaniyorlardi. Pek zarari yok sanirsam.

Hareketsiz bir günde şekerli bir ürün tüketirseniz vücudunuza direkt yağ olarak eklenir. Böyle yağ vücudunuza da dağılmaz, belirli bir yerden şişirir. Kola da malum fazlasıyla şekerli. Kilon boyuna göre iyi. Şekerli besin tüketmeyi bırakırsan 1-2 aya toplarsın herhalde.

Ekstra bir seye gerek yok değil mi? Sekerli besinleri birakip saglikli beslenirsem ve zaten yaz tatilinde de neredeyse her gun hareket halinde olacagim.

Boyum 174 kilom 70 civari uzun zamandir neredeyse 2 gunde veya gunde 1 adet 2.5 litre kolayi tek basima iciyorum ve cok yagli seyler yemiyorum. Eger kolayi kesip gunde 2.5 litre su icersem gun icinde de hareket halinde olsam ne zaman duzelirim veya gobek eritmek icin tavsiye verebilir misiniz?
Bölgesel yağ yakımı mümkün değildir şekeri kesip kalori açığı verip yağlarının birer birer erimesini bekle şanslıysan karnın diğer bölgelere göre daha hızlı eriyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı