Yağ eritmek için beslenme programı nasıl olmalı?

LasiRU

Hectopat
Daha fazla  
Spora yeni başladım fakat ne yapacagimi bilmiyorum. Her yerim fazlasiyla yagli. Kalori acigi ve kardiyo yapip yaglari eritip kutle kazanmaya baslamak mi yoksa kutle direkt olarak kutle koymak mi ve beslenme programim nasıl olmali? Beni bir guzel yesillendirirseniz harika olur hocalarim. Boy 173 kilo 71.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam selamlar öncelikle tarif ettiğine göre kilon boyuna ideal ama yağlısın. Bence kilonu koru, bu şekilde yağ yakarken bir yandan da kas kazanırsın. Beslenme için şu an nasıl besleniyorsan bazı öğünlerini et tavuk gibi proteinli ürünlerle değiştir. Zaten et tavuk yiyosan aynı devam et, istediğin yağ oranına geldiğinde başlarsın kilo almaya.

Hocam selamlar öncelikle tarif ettiğine göre kilon boyuna ideal ama yağlısın. Bence kilonu koru, bu şekilde yağ yakarken bir yandan da kas kazanırsın. Beslenme için şu an nasıl besleniyorsan bazı öğünlerini et tavuk gibi proteinli ürünlerle değiştir. Zaten et tavuk yiyosan aynı devam et, istediğin yağ oranına geldiğinde başlarsın kilo almaya.
Kanka selam ben de hemen hemen aynı boy- kiloya sahibim biraz göbek var sadece. Vücüdu sıkılaştırmak ve kol kası yapmak istiyorum. Nasıl bir beslenme tarzı önerirsin? Ekmeği şekeri falan komple kesmeme gerek var mı?

Kanka selam ben de hemen hemen aynı boy- kiloya sahibim biraz göbek var sadece. Vücüdu sıkılaştırmak ve kol kası yapmak istiyorum. Nasıl bir beslenme tarzı önerirsin? Ekmeği şekeri falan komple kesmeme gerek var mı?
Tabi ki yok. Fakat bunları azaltman kesinlikle daha iyi olur. 4 öğün yap, öğünlerin bol proteinli olsun. Diğer arkadaşa verdiğim tavsiye gibi kilonu muhafaza et. Ek olarak forma girmek için ideal süre 3-6 ay arası yani 1 ay yapıp hiçbir şey olmuyo diye bırakma :D

Geri
Yukarı