Karnın içinde bebek varken ultrasona girilirse ne olur?

Benim annem zamanında salaklık yapıp karnında ben varken ultrason cihazına girmiş. Biliyorsunuz radyasyon yayıyor.
Doğarken sıkıntısız doğmuşum şu an da iyiyim ama büyüyünce kanser vs. olma riskim var mı?

Edit: Röntgen mi ultrason mu tam bilmiyorum ismini. Ama hamile kişilerin giremeyeceğini biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim annem zamanında salaklık yapıp karnında ben varken ultrason cihazına girmiş. Biliyorsunuz radyasyon yayıyor.
Doğarken sıkıntısız doğmuşum şu an da iyiyim ama büyüyünce kanser vs. olma riskim var mı?

Edit: Röntgen mi ultrason mu tam bilmiyorum ismini. Ama hamile kişilerin giremeyeceğini biliyorum.
Kardeş ultrason değildir o röntgenede hamile kadını almazlar zaten.

Hocam o röntgende oluyor sorun yok.

Hocam daha ne dediğinizi bilmiyorsunuz. Konuyun mizah ve eğlence kategorisinde olup olmadığını 2 kez kontrol ettim. Kanserle onun ne alakası var?

Kardeş ultrason değildir o röntgenede hamile kadını almazlar zaten.
Hocam daha ne dediğinizi bilmiyorsunuz. Konuyun mizah ve eğlence kategorisinde olup olmadığını 2 kez kontrol ettim. Kanserle onun ne alakası var?
Edit yazan yeri okur musun????
Girebileceği cihaz MR( manyetik rezonans) olabilir ve sorun teşkil etmez.
Hocam o röntgende oluyor sorun yok.
Ultrason mu röntgen mi karıştırıyorum hamileler giremez yazdığını hatırlıyorum sadece. Edit yazıyor mesaj da. Az okusanız göreceksiniz.

Geri
Yukarı