Karpersky Anti Virüs alınmalı mı?

Merhaba.
Ruslar hakkında söylediklerinize katılıyorum.
Üstte arkadaşın ekran görüntüsünü koyduğu Bitdefender'da "Not For Resale" yazıyor yani dağıtım lisansı. Benim ki ise parasıyla aldığım lisans öyle bir şey yazmıyor. Şimdi o aynı güncellemeleri almıyor mu?
Eki Görüntüle 145771
:) Benim ki cracklı ya da internet lisanlarını denemeli değil. Benim adıma %100 verilmiş lisans tabi kide aynı güncellemeleri alıyoruz. Her özelliği kullanabiliyorum. Profilini aktif etmemişsiniz. O zaman öyle farkları varsa giderim cracklerdim. Fakat senin ki Total Security belki farkları olabilir. Yok bilemem benim ki paralı senin ki bedava gibi sözler yapmayalım lütfen. Süresi bitince uzatacağım.

:) Benim ki cracklı ya da internet lisanlarını denemeli değil. Benim adıma %100 verilmiş lisans tabi kide aynı güncellemeleri alıyoruz. Her özelliği kullanabiliyorum. Profilini aktif etmemişsiniz. O zaman öyle farkları varsa giderim cracklerdim. Fakat senin ki Total Security belki farkları olabilir. Yok bilemem benim ki paralı senin ki bedava gibi sözler yapmayalım lütfen. Süresi bitince uzatacağım.
Bence de aynı güncellemeleri alıyor olmalıyız. Benim asıl kullandığım program Norton Security idi. Biraz değişikliğe gitmek istedim. Uzun süreli Bitdefender satın aldım. Bütün ayarlarını Agresif'e çektim, özelliklerini öğrendim. Şimdi Profili'de aktif ettim. Şuan için Norton Security'yi aratmadı bana, kasmıyor ve en iyi antivirüs motoruna sahip bir yazılım sizinde dediğiniz gibi Bitdefender'ın rank'ı 1.

Bence de aynı güncellemeleri alıyor olmalıyız. Benim asıl kullandığım program Norton Security idi. Biraz değişikliğe gitmek istedim. Uzun süreli Bitdefender satın aldım. Bütün ayarlarını Agresif'e çektim, özelliklerini öğrendim. Şimdi Profili'de aktif ettim. Şuan için Norton Security'yi aratmadı bana, kasmıyor ve en iyi antivirüs motoruna sahip bir yazılım sizinde dediğiniz gibi Bitdefender'ın rank'ı 1.
Aynen pek çok virüs programı denedim bu virüs programı ile diğer virüs programlarını unutturdu. İyi kide almışız dimi?

Benim belirttiğim sadece Eset veritabanı için geçerli. Her güvenlik firması kendince tedbir almakta.
Hocam doğru diyorsunuz. Eset cracki olanlar virüs veritabanı alınmış lisanlı ile bir olmuyor. Bana göre Eset'in virüs veritabanı diğerleri gibi yeterli değil korumada. Siz diyorsanız vardır hikmeti. ;)

İnternette trojan yapılıp Crypter edilince Kaspersky'ı bile geçiyorlar. Ama Eset'i geçemiyorlar. NOD32'yi sevmem ama Kaspersky bile görmüyorsa o virüsü NOD32 görüyorsa Kaspersky gözümden biraz düştü.
Öyle bir durum söz konusu olduğunu daha görmedim. Kendi elinle bile virüsü yapmış olsan en azından seni uyarır. Söylediklerin bana göre birşey ifade etmiyor.

Kaspersky'de gerek 2015 sürümünde açıklar çıkması, gerekse 2016 sürümünün Windows 10 ile bir çok sorunlar çıkartması. Bir de üstüne üstlük sürüm düşürdüler en komiği de bu 2016MR1'i resmi sitelerinden kaldırmışlar.

Kaspersky'de gerek 2015 sürümünde açıklar çıkması, gerekse 2016 sürümünün Windows 10 ile bir çok sorunlar çıkartması. Bir de üstüne üstlük sürüm düşürdüler en komiği de bu 2016MR1'i resmi sitelerinden kaldırmışlar.
Söylediklerine kendin inanıyor musun? :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı