Kasa önerisi

Bu marka dandik olmasın?
Yani, her tarafı mesh olduğu için önerdim ama malzeme kalitesi güzel değildir tabii. Kasa açısından malzeme kalitesine fazla takılmak istemiyorum. Fansız olup biraz daha iyi malzeme kalitesi istiyorsanız üstteki Zalman bakılabilir.
Hocam bu kasanın önü ve üstü kapalı gibi duruyor.
Hayır, ön taraf yüzde 100 ızgara.

Yani, her tarafı mesh olduğu için önerdim ama malzeme kalitesi güzel değildir tabii. Kasa açısından malzeme kalitesine fazla takılmak istemiyorum. Fansız olup biraz daha iyi malzeme kalitesi istiyorsanız üstteki Zalman bakılabilir.

Hayır, ön taraf yüzde 100 ızgara.

Malzeme kalitesinden çok benim için önemli olan hava akışının iyi olması ve biraz güzel görünmesi.

3+1 fan bulunduran kasanın hava akışının kötü olacağını pek sanmam. Fanlar güçlü değildir ama fansız kasadan iyidir bence. Sonuçta kasanın önü Full ızgara.

Öylede benim kullandığım kendi kasamında önü Full ızgara, üstü sağı solu delik delik yapıda ama ısınma sorunu yaşıyorum.

Öylede benim kullandığım kendi kasamında önü Full ızgara, üstü sağı solu delik delik yapıda ama ısınma sorunu yaşıyorum.
Önü nasıl full ızgara ki? Sadece alt tarafı değil mi? Yani fansız kasadan daha iyi bir seçenek olabilir 3+1 bir kasa almak.

@Samotne Ciasteczka
@jax teller fanboyu @Mehmet A hocalarım yeterince iyi hava alır mı? Onu merak ettim. Kendimi pek iyi ifade edememişim belli ki.
Fanlar süper değildir ama en azından içine hava çekiyor. Egzozu da var hem.

Yeni konular

Geri
Yukarı