Çözüldü Kasa önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

279998

Hectopat
Arkadaşlar okulum bittiği için bilgisayarı getirdim ama kasayı getirmedim. O yüzden kasa almam lazım ama kararsız kaldım (teknobiyotik'te bayağı marka varmış). Sizin yardımlarınızı bekliyorum.
Tercihen ucuz olsun fakat merdiven altı markada olmasın. Ön mesh panel olmalı. Tasarım olarak sade ve şık kasalar daha önceliğimdedir. Şuan aklımda Dark Guardian (466₺) var. Bütçe olarak buna yakın diğer kasa önerilerine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sharkoon TG4 RGB modelli kasayı birkaç ay önce 400 TL fiyatına almıştım gerçekten memnunum ön kısmı cam fakat yan girişlerden dolayı hava akışı, güzel aydınlatmaları güzel. Tavsiye ederim.

Sharkoon RGB Flow var, yanına Arctic P14 fan aldınız mı tadından yenmez. Toplam 450 civarıya patlar ve kaliteli markalardır. Msı ' nında bir kasası var onada bakabilirsiniz.

Çok sağolun. Önerilerinizi aklıma yazdım ama stokta yoklar. Bir iki hafta daha bekleyebilirim ama daha da stok gelmezse Dark Guardian alacağım.

Geri
Yukarı