Kasa Tavsiyesi

Kasa:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PSU:

Bütçe yetmiyorsa:

Kasa:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PSU:

Bütçe yetmiyorsa:
Hocam bari siz yapmayın, DARK'ın hiç bir ürünü forumda önerilmiyorken sizin önermeniz tuhaf geldi açıkçası. Herkes Rampage alma derken siz al demişsiniz gibi oldu afalladım biraz. Bünye alışık değil, Technopat'ta sadece marka damgalanmış Çin ürünlerinin tavsiyesine :D. Soruyu şöyle sorayım. Linkini koyduğum iki kasadan birini tercih edecek olsanız hangisini tercih edersiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum, iftara da az kaldı, Allah orucunuzu kabul etsin(şayet tutuyosanız).

@AX400 kasa alırken ilk bakmanız uyumundan sonra hava akışı ve 5 derece daha serin çalışıyor Dark Guardian modeli marka olarak bakmayın olaya evet Corsair malzeme kalitesi olarak daha iyi ama Dark işini daha iyi yapıyor.

Kasa bu zaten gidip PSU önermiyorum zaten. Rampage kasaları almayın denmesinin sebebi hava akışı olarak kötü olmaları.

PSU konusunda daha ileriye dönük tercihler yapabiliyorsunuz hem.

Sağ olun 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı