Kasa Tavsiyesi

Valla bu kadar istememe sebebini anlamadım. Kasa bende var. İstersen çekip atayım hava akışı nasıl. 580 gibi bir kart bile 70 dereceleri zor geçiyor. Teknobiyotik'ten almama konusunda evet haklısın. Uzak dur...
Hocam sonuçta bedavaya almıyoruz, ben para verdiğim üründe sorun çıkarsa rahatça değişim/iade yapabilmeliyim...

Hocam sonuçta bedavaya almıyoruz, ben para verdiğim üründe sorun çıkarsa rahatça değişim/iade yapabilmeliyim...

Ondan dolayı ben de Teknobiyotik'ten uzak durun dedim. Düzgün hizmet alma şansınız çok az. Ben müşteri hizmetleri yetkilisiyle telefonda tartışıp gerçekte bir yerde kavga etme durumuna geldim. Garanti belgelerim yollanmadığı için aramıştım bazı parçalarımın. Saygısız bir üslupla RAM'lerin garantisi olmadığını bilmiyor musunuz siz demişti. Ülkedeki bütün RAM'ler spot mu satılıyor? Böyle saçma bir yer yani iyi yaparsın almamakla. Ayriyeten RAM'lerimin garanti belgesi elimdeydi yani işlemcinin ve ekran kartının yoktu 😂

En çok sorun yaşanan Itopya zaten ben Teknobiyotik hakkında çok duymuyorum hepsinin bir sıkıntısı var bunlara pek takılmamak gerek.
Hocam alttaki arkadaş en basit örnek ki onun gibi niceleri var. Sitesinden almasam bile ürün DARK marka olunca yine onlara başvurmam gerekecek çünkü aynı binadalar diye biliyorum...(Akortek Bilişim diye geçiyormuş şimdi baktım.)

Akortek Bilişim zaten Teknobiyotik'in normal satış kanalı.

Akortek alıp Dark markasını basıyor zaten direkt onlar ile iletişimde olmak daha iyi.
Hah işte zaten hocam olay o. Her şekilde aynı adamlarla muhatap olunuyor. Klavye mouse olsa tamam ama sonuçta bir kere kasa alıyoruz alırken de en az problem çıkaranı almak mantıklı bence. İyi akşamlar...

Kasa problem çıkaran bir şey değik demek istediğim o ama sıcaklıklar rahatsız etmeye başladığı zaman aklınıza gelirim karar sizin.
Ben Spec Delta'dan memnun olmayan hiç görmedim. Ve belirli bi isim de vermek istemiyorum, açıkçası tüm youtube ve forumlarda hep en çok önerilenler arasında olan bi kasanın DARK'a kıyasla daha güvenli olduğunu düşünüyorum ki sorun çıksa bile içim çok rahat olacak :)

Ben Spec Delta'dan memnun olmayan hiç görmedim. Ve belirli bi isim de vermek istemiyorum, açıkçası tüm youtube ve forumlarda hep en çok önerilenler arasında olan bi kasanın DARK'a kıyasla daha güvenli olduğunu düşünüyorum ki sorun çıksa bile içim çok rahat olacak :)

Öyle düşünmeyim hocam. Her ne kadar teknobiyotikten uzak dur desem de günümüzde çoğu firma bir diğerinin laciverti. Hepsiburada bile doğru düzgün garantisini işletemiyor. Kullanıcıyla dalga geçilir gibi işlem yapılıyor. Onun için her zaman imkanınız varsa mağazadan gidip kendi gözünüzle görüp almanızı tavsiye ederim. Ki daha sonrasında sorun oluşturmicak ürünü kendi ellerinizle alarak emin olun diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı