Kasada SSD yuvası olup olmadığını nasıl anlaşılır?

Hocam bazı SSD'lerde kronik sorunlar oluyor. Mithat hocam bunları listelemiş aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirisiniz. Size tavsiyem o listedeki ürünleri tercih etmemeniz.

Peki ne önerirsiniz?
Hocam bazı SSD'lerde kronik sorunlar oluyor. Mithat hocam bunları listelemiş aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirisiniz. Size tavsiyem o listedeki ürünleri tercih etmemeniz.

Bu sayfa size yardımcı oluyor herhalde.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-15_131115.png
    resim_2020-12-15_131115.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 31
Peki ne önerirsiniz?
A400:

Sandisk Ultra serisi sorunsuzdur, SSD Plus serisinde kronik sorunlar vardır.

Hyperx fury ssdler iyidir.

WD Blue serisi de iyidir.

Samsung ssd'de 1 numaradır. Hiçbir sorun yaşamazsınız.

A400:

SanDisk Ultra serisi sorunsuzdur, SSD Plus serisinde kronik sorunlar vardır.

HyperX Fury SSD'ler iyidir.

Samsung SSD'de 1 numaradır. Hiçbir sorun yaşamazsınız.

Kingston acaba benim işlemciye uyar mı? Uymassa daha büyük sıkıntı.
A400:

SanDisk Ultra serisi sorunsuzdur, SSD Plus serisinde kronik sorunlar vardır.

HyperX Fury SSD'ler iyidir.

Samsung SSD'de 1 numaradır. Hiçbir sorun yaşamazsınız.

https://www.hepsiburada.com/patriot...ii-555-500-ssd-pbu240gs25ssdr-p-HBV00000J8N54 bana bu önerilmişti

@YAVUZAKTO işlemciye uymaması gibi bir durum olamaz. Anakartınızda SATA girişi varsa SSD'yi takabilirsiniz. Patriot olan model yerine Kingston A400 tercih ederdim yerinizde olsam.

@YAVUZAKTO işlemciye uymaması gibi bir durum olamaz. Anakartınızda SATA girişi varsa SSD'yi takabilirsiniz. Patriot olan model yerine Kingston A400 tercih ederdim yerinizde olsam.

İşlemci değil de başka bir şeyin hızına uyması gerekiyormuş sanırsam ondan dolayı dedim bende bir uygulamanın Memory sayfası istendi ve ona göre Patriot önerildi acaba söylediğiniz Kingston uyar mı?

İşlemci değil de başka bir şeyin hızına uyması gerekiyormuş sanırsam ondan dolayı dedim bende bir uygulamanın Memory sayfası istendi ve ona göre Patriot önerildi acaba söylediğiniz Kingston uyar mı?
Anakartın desteği olabilir. İkisinin hızları birbirine çok yakın olduğundan Kingston uyar, bir sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı