Kasanın içine tükürük girdi

GTA 5'de kurabildiğiniz en çok sistem gerektiren grafik modunu kurup açın üstüne bir de stress testine sokun erir o orda.

Daha iyisi var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kardeş şu an ne olmuştur bilemem ama balgam atmamıştır herhalde. Yinede kontrol etmeniz daha iyi olacaktır.

Konu dışı
@fatihylmzz hocam sizin benle derdiniz ne her yerde bana kızgın ifadesi atıyorsunuz?
Buradan sende dahil bütün forum üyelerine sesleniyorum. Kim kime ne ifade göndermiş ilgilenmeyi bırakın, isteyen istediğini düşünebilir.

Buradan sen de dahil bütün forum üyelerine sesleniyorum. Kim kime ne ifade göndermiş ilgilenmeyi bırakın, isteyen istediğini düşünebilir.

Sonucunda da ifade bırakma yasağı alır. @519928 rapor tuşunu kullanıp durumu moderasyona bildirebilirsin.

Ne alaka hocam, cidden cevap vermemi bekledin herhalde yazmak için.
Hayır son zamanlarda sürekli etiketleniyorum, bana bu ifadeyi niye bıraktın şunu niye bıraktın tarzında. Öyle hissetmişim ki öyle bırakmışım emojilerin amaçları duyguları taklit etmek değil midir ?

Sonucunda da ifade bırakma yasağı alır. @519928 rapor tuşunu kullanıp durumu moderasyona bildirebilirsin.
Aynen öyle bir yanlışım varsa moderatörlerimiz gerekeni yapacaktır zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı