Kasayı, çalışma masası kasa yerine koymak sıkıntı olur mu?

mustafasargins

Femtopat
Daha fazla  
Kasayı çalışma masasındaki kasa yerine koysam sıkıntı olur mu? Buradan taşınana kadar kullanmam gerek şu anda masanın üstünde kullanıyorum ama cok yer kalmıyor benim için sıkıntı oluyor. Aşağı koysam arkasında biraz yer var ama yer çok dar oldugu için ısınma sorunundan korkuyorum. En fazla 2 ay kullanmam lazım buradan taşınınca başka masaya geçeceğim. Böyle üstünde mi kalsın yoksa aşağı koyabilir miyim?

Kasayı çalışma masasındaki kasa yerine koysam sıkıntı olur mu? Buradan taşınana kadar kullanmam gerek şu anda masanın üstünde kullanıyorum ama cok yer kalmıyor benim için sıkıntı oluyor. Aşağı koysam arkasında biraz yer var ama yer çok dar oldugu için ısınma sorunundan korkuyorum. En fazla 2 ay kullanmam lazım buradan taşınınca başka masaya geçeceğim. Böyle üstünde mi kalsın yoksa aşağı koyabilir miyim?
Koyduktan sonra sıcaklıkları gözlemleyin, çok artış olmazsa sorun olmaz. Önü arkası açıksa yeterli, darlık sorun değil.

Ben aylardır yerde kullanıyorum. En fazla 1-2 derece fark eder birde kasa biraz daha fazla tozlanabilir okadar.

Hocam ısınma sorunu yaşabilirsiniz bu da çalışma performansını etkileyecektir. Koyabilirseniz masanın üstüne veya açık bir yere koymanızı tavsiye ederim.

Eskiden kasa PC'ler zaten yere konurdu onlar yerde otururdu şimdi masaya koyuyor herkes mezar taşı gibi dikiliyor kocaman masada. Sıcaklıkta sorun yoksa sorun yoktur.

Eskiden kasa PC'ler zaten yere konurdu onlar yerde otururdu şimdi masaya koyuyor herkes mezar taşı gibi dikiliyor kocaman masada. Sıcaklıkta sorun yoksa sorun yoktur.

Yeni oyuncu kasaların PSU yuvası aşağıya konumlu olarak dizayn ediliyor, masanın altında halı var ise toz filtresi bile pek işe yaramıyor.

Geri
Yukarı