Kasayı TV'ye bağlamak mümkün mü?

Atii28

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda yeni oyun kasası aldım fakat daha öncesinde monitörüm bozulduğu için TV'ye bağlamak durumunda kaldım. Yanlış hatırlamıyorsam 108 ekran falan olması lazım. Çok tatmin edici bir çözünürlüğü yoktu belki ama idare ediyordu. Çözünürlüğün iyi olmamasını ekranın haddinden fazla büyük olmasına bağlıyorum lakin bir yerden elime Philips TV geldi. Ekran boyutu standart bir PC monitörü kadar. Belki bir tık daha büyük olabilir. Hem markasından hem de boyutundan ötürü çok daha iyi bir çözünürlük elde edeceğimi sanıyordum ki tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. Mesela iki ekranda da aynı oyundan örnek veriyorum. Eski büyük LCD de oyun içi araçta ki km yazıları bir nebze olsun okunurken, bu dün elime ulaşan Philips TV de km yazıları neredeyse birbirine girmiş vaziyette. Ezbere bilmediğin sürece okumanın imkanı yok. Bu yeni kasayı da henüz bir monitör de deneme şansım olmadı. Bu problem TV ekranından dolayı mıdır? Eğer öyleyse çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet HDMI varsa olur.
Hocam açıklamayı okursanız sorumun bu olmadığını anlarsınız😂 Başlığım moderatörler tarafından düzeltildi sanırım

Masaüstünde sağ tıklayıp görüntü ayarlarına gir, çözünürlüğe bak. Yapılabilen en yüksek çözünürlük seçeneğini seç.
Çözünürlük ayarlarıyla bir sonuç elde edemedim maalesef

Geri
Yukarı