Kasma ve akıcılık sorunu

Evet o durumlar için kullanıldığını biliyorum. Fakat bu durumda da kullanmaktan zarar gelmez gibi. Yaşadığınız şey normal bir şey değil gibi. Hiçbir şekilde sorununuz olmadığı takdirde sisteminizde neden geç açılmalara ve donmalar yaşanıyor diye düşünüyorum. Fakat benim de size aktarabileceklerim biraz sınırlı. @Recep Baltaş, bu duruma bir göz atabilir.

Umarım cevap verir konuya. Teşekkürler yardımın için.
@Recep Baltaş hocam konuya bakar mısınız rica etsem müsait olduğunuz vakit? Bu sorunu çözemez isek Windows 7 ya da Windows 8.1'e downgrade edeceğim. Windows 10 kullanmak istiyorum ama böyle devam ederse sanırım istemeyerek de olsa vazgeçeceğim.
Edit: Virüs olabilir mi acaba emin olmak adına virüs taraması yapmak istiyorum var mı önerebileceğiniz virüs progra mı?
@unnamedington hocam 1909 Pro kurdum sisteme yağ gibi akıyor tabii 2-3 gün kullanmak gerekiyor ama şu an 2004 Pro'dan daha iyi olduğu kesin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı