Kaspersky Cheat Engine'de tehdit buldu

Ben antivürsleri anlamıyorum annen diye değişken oluşturuyorum oyun yaperken vüris diyor.
Ama konumza gelecek olursak Cheat Engine de vuris yok kaç yıldır kullandım uygulama.

Kaspersky'ın vereceği tam tarama sonucuna göre cevabım değişir. Bitince haber verin.

Kaspersky'ın vereceği tam tarama sonucuna göre cevabım değişir. Bitince haber verin.

resim_2022-06-19_004255759.png

Eki Görüntüle 1424386

Tehdit yok yazıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-06-19_004616982.png
    resim_2022-06-19_004616982.png
    372,2 KB · Görüntüleme: 18
Tamam. Emin olmak için ESET internet Security ile tam tarama yapın ve sonuç çıkmaz ise Malwarebytes ile çok kısa süren tarama yaparsınız, yüksek ihtimal tehdit yok demektir ama hiçbir antivirüs programı %100 net sonuç veremez. Ayrıca, yüksek ihtimal Cheat Engine reklam yaptı ya da gezginlerden falan indirdiyseniz ondan dolayı rav antivirüs, McAfee gelmiş olabilir.

Tamam. Emin olmak için ESET internet Security ile tam tarama yapın ve sonuç çıkmaz ise Malwarebytes ile çok kısa süren tarama yaparsınız, yüksek ihtimal tehdit yok demektir ama hiçbir antivirüs programı %100 net sonuç veremez. Ayrıca, yüksek ihtimal Cheat Engine reklam yaptı ya da gezginlerden falan indirdiyseniz ondan dolayı rav antivirüs, McAfee gelmiş olabilir.

Hocam Sitenin Adı Cheatengine .org'du

Yeni konular

Geri
Yukarı