Kaspersky forumda yasaklansın

Kaspersky yasaklansın mı?

• Yasaklansın

• Yasaklanmasın

• Emin değilim

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yasaklanmasına tam destek veriyorum. Bu konuları inceleyebilirsiniz:

Bunun gibi olaylar ve PC sorunları olmasın diye Kaspersky yasaklansın.

Çok komiksiniz. Bu tip durumlar zaman zaman kullanıcıların başına gelebilir ki bu gayet normal bir durum. Kaspersky'a özgü bir şey değil. Bu tip bir sorunu ben başka uygulamalarda da yaşamıştım.

Bu ve benzeri birçok yazılım, bazı sistemlerde beklenmeyen durumlara yol açabilir. Bu Kaspersky'a özgü bir şey değil.

Daha önce hiçbir antivirüsün klavye, fareyi, sesi sildiğini görmemiştim.

Kaspersky ile ne alakası var bunun?

Gayet alakası var. Resmen rastgele Kaspersky trojan var diyor, temizledim diyor. Sen sistemini yeniden başlattığın zaman klavye ve fareye erişim sağlayamıyorsun. Yüksek ihtimal klavye ve fare sürücüsünü tehdit olarak silip kaldırıyor. Sadece format atmak kalıyor sana. Sistem geri yükleme gibi şeyler işe yaramıyor.

Sildiğini nereden çıkardınız? Genel bir hata yüzünden devre dışı kalmış olabilir Aygıt Yöneticisi'nden kontrol etmek lazım.

Gayet alakası var. Resmen rastgele Kaspersky trojan var diyor, temizledim diyor. Sen sistemini yeniden başlattığın zaman klavye ve fareye erişim sağlayamıyorsun. Yüksek ihtimal klavye ve fare sürücüsünü tehdit olarak silip kaldırıyor.

KMSpico'yu %99 olarak her virüs programının taramasına takılır zaten.

İmzasına bunu koyan biri için fazla iddialı sözler.

Yasaklanmasında bir mantık göremiyorum. Beğenmeyen kullanmayabilir.

Sildiğini nereden çıkardınız? Genel bir hata yüzünden devre dışı kalmış olabilir Aygıt Yöneticisi'nden kontrol etmek lazım.

Sence bu kadar konu devre dışı kalması ve Kaspersky'ın suçu olmaması mıdır? 2013 yılından beri bu hata devam ediyor. İnternette İngilizce yazarsanız bulursunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı