Kaspersky Kurulumda 404 Hata Kodu

Bigbangtheory

Kilopat
Kaspersky Internet Security 2018 sürümünü kurmaya çalışırken sunucu 404 hata kodunu döndürdü hatasını almaktayım. Sanırsam sunucu taraflı bir sorun var. Yaşayan başka birileri var mı?

Kaspersky'ı nereden indirdin, lisansını nereden aldın ve 404 ne yaparken yazıyor?
Kaspersky'i kendi sitesinden indirdim, lisansla alakalı bir sıkıntım yok zaten uzun süredir kullanıyorum şu anda setupu açıyorum kaspersky lab sunucularına bağlanılıyor diyor ve daha sonra 4o4 hata kodunu veriyor
Kaspersky.png

Edit:Sorunumu çözmüş bulunmaktayım.Sorunumu deneme yanılma yoluyla çözdüm. İlk başta registryden Kaspersky ile ilgili olan şeyleri sildim(gerekli mi bilmiyorum). Daha sonra Kaspersky'nin temp klasörüne bıraktığı logları biraz inceleyip C:\ProgramData konumuna setup dosyalarını depoladığını gördüm. Onları sildim daha sonra setupu tekrar çalıştırdım dosyaları tekrar oluşturup hata verdi. Daha sonra ProgramDatada ki klasörde olan startup.exe yi çalıştırdım ve kurulum çalıştı ancak benim yaptıklarımın bir etkisi olduğunu düşünmüyorum bence sadece Kaspersky sunucusunda ki hata düzeltildi.

Aynı sorun bende de vardı birkaç gündür. Sadece C:\ProgramData klasörüne gidip Kaspersky' a ait startup dosyasını çalıştırınca sorunum düzeldi. Teşekkürler :)

Merhaba. Bende bugün sizin gibi kurulum sırasında aynı hata kodu sorunu yaşadım.
Az önce sizin dediğiniz gibi kurulum yaptım. Ama kurulum yine tamamlanmadı.
Kaspersky Free olanı kendi sitesinden indirmiştim. En son 150 MB dosya yükleme bittikten sonra şu hatayı aldım.

AyRdn7.png

Merhaba. Bende bugün sizin gibi kurulum sırasında aynı hata kodu sorunu yaşadım.
Az önce sizin dediğiniz gibi kurulum yaptım. Ama kurulum yine tamamlanmadı.
Kaspersky Free olanı kendi sitesinden indirmiştim. En son 150 MB dosya yükleme bittikten sonra şu hatayı aldım.

AyRdn7.png
İşletim sisteminiz nedir? Önceden anti-virüs programı kullandıysanız hangilerini kullandınız?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı