Kaspersky Kurulumda 404 Hata Kodu

Boşuna konu sahibi ile konu içinde soru soran kişi boşa çabalıyorsunuz. Konu içinde soran kişi sorun daha öncesinden farklı AV kullanmanız ve tam kaldırdığınızı zannetmenizden ibaret.
İmzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonuçlarını paylaşın.

Boşuna konu sahibi ile konu içinde soru soran kişi boşa çabalıyorsunuz. Konu içinde soran kişi sorun daha öncesinden farklı AV kullanmanız ve tam kaldırdığınızı zannetmenizden ibaret.
İmzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonuçlarını paylaşın.

Merhaba @Murat5038 hocam. Kusura bakmayın geç cevap yazıyorum. Meşguldüm, o yüzden giremedim.
Dediğiniz sistem tarama 1 olan ''GetSystemInfo 6.2 exe'' dosyasını indirmeye çalışıyorum. Ama sürekli '' Başarısız - Ağ hatası '' veriyor hocam. Dosyayı bir türlü indiremedim. Raporu paylaşmam için, bu exe'yi indirmem lazım, ama hata veriyor.
Diğer dediğiniz, Herdprotect TXT Raporunu da sanırım siz inceleme yaptıktan sonra programın açık kalması lazım, silinmesi gereken bir şey olursa diye sanırım.
Çevrim içi olduğunuz zaman bu raporu indireyim hocam isterseniz.

Safe DNS kullandığınız gözüküyor Google DNS veya otomatik şekilde kullanın. Win 7 Starter kullanıyorsunuz. Neden Win 10'a geçmediniz sisteminiz yeterli olduğu halde?

Denetim masasından bunları kaldırın:
Java 7 Update 67
Revo Uninstaller 2.0.2

Zemana kullanmışsınız kalıntıları sistemde hala duruyor. Bunları güvenli modda silin:
C:\Windows\System32\drivers\zamguard32.sys
C:\Windows\System32\drivers\zam32.sys

Güvenli moddan çıkmadan bunları da orada uygulayın:
Bu klasör içlerini silin:
C:\Users\casper\AppData\Local\Temp\
C:\Windows\Temp

Güvenli modda işlemler bitince normal modda açıp alttaki işlemleri yapın:

Kaspersky 2018 sürümlerinin yüklenebilmesi için gereken Netframework 4 ve üzeri gereklidir bu sizde bulunmuyor buradan indirip yükleyin:

https://download.microsoft.com/down...6DD480/NDP471-KB4033342-x86-x64-AllOS-ENU.exe

Siteden eski olanı indirmişsiniz buradan indirin en son işlem sırasında:
Link

Safe DNS kullandığınız gözüküyor Google DNS veya otomatik şekilde kullanın. Win 7 Starter kullanıyorsunuz. Neden Win 10'a geçmediniz sisteminiz yeterli olduğu halde?

Denetim masasından bunları kaldırın:
Java 7 Update 67
Revo Uninstaller 2.0.2

Zemana kullanmışsınız kalıntıları sistemde hala duruyor. Bunları güvenli modda silin:
C:\Windows\System32\drivers\zamguard32.sys
C:\Windows\System32\drivers\zam32.sys

Güvenli moddan çıkmadan bunları da orada uygulayın:
Bu klasör içlerini silin:
C:\Users\casper\AppData\Local\Temp\
C:\Windows\Temp

Güvenli modda işlemler bitince normal modda açıp alttaki işlemleri yapın:

Kaspersky 2018 sürümlerinin yüklenebilmesi için gereken Netframework 4 ve üzeri gereklidir bu sizde bulunmuyor buradan indirip yükleyin:

https://download.microsoft.com/down...6DD480/NDP471-KB4033342-x86-x64-AllOS-ENU.exe

Siteden eski olanı indirmişsiniz buradan indirin en son işlem sırasında:
Link

@Murat5038 Hocam bu dediklerinizi harfiyen yaptım. Resimde görüldüğü gibi : '' Hata 27300. klim6.sys x86 sürücüsü yüklenirken hata oluştu ''
Hata kodu: 2147024809

Diğer söylediğiniz soruyu şöyle cevaplıyım hocam. Bu laptop kardeşimin. Alt kısmında kasasında kırık var. Değişime gidecek. Sonra tabi ki de Windows 10 kullanacak. Şuan idare etmesi lazım hocam. Yoksa bende istemem Win 7 kullanmasını.

1GzaMp.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı