Kaspersky password Manager sınırsız mı?

Abrams

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu tür şifre koruma uygulamalarına ne gerek var diyebilirsiniz, ama ben şifrelerimi çok karışık bir şekilde rakamla harflerle küçük büyük karakterle şifreleyerek yapıyorum ve zaten unutkanlığım var bu şifreleri aklımda da tutamam, ayrıca her konuda güvenlikle ilgili takıntısı olan birisiyim. Neyse ben 30 günlük deneme sürümü ile Kaspersky Anti-Virüs'ü indirdim onun yanında önerilenler sekmesinden de bu password Manager'i indirdim. Aklıma takılan şey bu password Manager'de mi 30 günlük deneme sürümüne dahil? Yani bir sürü sitenin şifresini kullanıcı adını kaydedeceğim uğraşacağım. Birkaç saat önce de konu açmıştım 30 günlük deneme sürümü bitince Kaspersky'ı silip tekrar kuracağım diye o silmede de bu Manager silinir mi şifreleri de tekrar yazmak zorunda kalır mıyım? Ayrıca daha önce şifrelerimi not defterine yazıp WinRAR ile arşivleyip şifreliyordum WinRAR'ın da güvenliği artık ne kadar yüksekse siz düşünün :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lastpass tavsiye ederim, Kaspersky ile uğraşma. Yıllardır kullanırım en ufak bir güvenlik açığı ve sorununu görmedim. Üstelik kullanımı arayüzü basit ve kullanıcı dostu.

Lastpass tavsiye ederim, Kaspersky ile uğraşma. Yıllardır kullanırım en ufak bir güvenlik açığı ve sorununu görmedim. Üstelik kullanımı arayüzü basit ve kullanıcı dostu.
E-mail sistemi gibi bir şeyi var mı telefonu ile? Yani bilgisayarda şifreleri yazsam telefondan da o programı indirip e-mail ile giriş yapsam gözükür mü? Bilgisayar yanımda olmadığı zaman şifrelere telefondan erişemiyordum WinRAR ile kullanınca sıkıntı oluyordu. Telefonla ilgili bir güvenlik sıkıntım yok zaten Apple'ın güvenlik sistemi çok iyi.

Duymadım demedim, görmedim dedim. Bütün Pm'lere bakın karşılaştırın, güvenlikte dahil tüm kategorilerde lastpass ağır basacaktır.

E-mail sistemi gibi bir şeyi var mı telefonu ile? Yani bilgisayarda şifreleri yazsam telefondan da o programı indirip e-mail ile giriş yapsam gözükür mü? Bilgisayar yanımda olmadığı zaman şifrelere telefondan erişemiyordum WinRAR ile kullanınca sıkıntı oluyordu. Telefonla ilgili bir güvenlik sıkıntım yok zaten Apple'ın güvenlik sistemi çok iyi.

Android, iOS, Opera, Chrome, Firefox her yerde kullanabilirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı