Kaspersky taramasında çıkan dosya nedir?

zuzulla

Picopat
Daha fazla  
1635253197633.png

Kardeşim kendi dosyasına kurulum. APK diye bir şey indirmiş. Aslında KPSS notu indiriyor arasında bunu da indirmiş. 1 saattir Kaspersky onarmaya çalışıyor ama bilmiyorum. Endişelenmeli miyim? İlk dosya konumunu açtığımda vardı şimdi dosya konumunu açtığımda çıkmıyor.

Android için yazılmış, ödeme bilgilerinizi çalan kötü amaçlı yazılım. Herhangi bir ihtimale karşı banka bilgilerinizi değiştirmenizi öneririm.

Hocam bunu nasıl yok ederim?
Sanırım Kaspersky başarılı bir şekilde engellemiş. Restore kısmının yanındaki ok simgesine tıklayarak silme tuşu varsa kaldırın.

Android için yazılmış, ödeme bilgilerinizi çalan kötü amaçlı yazılım. Herhangi bir ihtimale karşı banka bilgilerinizi değiştirmenizi öneririm.

Ayrıca telefona bulaşır mı? Kardeşim sürekli virüs indirdiği için bilgisayarla telefonumum tüm bağlantılarını kaldırdım ama kardeşim ara sıra telefonuyla bilgisayara bağlanıyor.

Ayrıca telefona bulaşır mı? Kardeşim sürekli virüs indirdiği için bilgisayarla telefonumum tüm bağlantılarını kaldırdım ama kardeşim ara sıra telefonuyla bilgisayara bağlanıyor.
Zaten başlı başına Android için yazılmış, apk formatıyla kolayca sızmak için yükletilmiş. Eğer telefonda bu dosya açılmışsa bilgiler sızdırılmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı