Kaspersky tehlikeli URL algıladı

Bunlar yüklü bilgin varsa sıkıntı yok.

Bunlar yüklü bilgin varsa sıkıntı yok.
Evet bunlardı çok eskiden yüklemiştim, bir türlü bulup kaldıramadım. Onun dışında bir sorun yoksa güzel. Önceki mesajlarımda belirttiğim acs.bkm.com.tr sitesindeki kayıtlı şifre hakkında bir bilgin var mı? Bide konunun başında doğru ayarlar kullanılmadığında anti virüsler iyi çalışmıyor tarzı bir şey söylemiştin. Bundan sonra nasıl kullanayım anti-virüsleri? Malwarebytes, kasperskyla devam mı edeyim.

Önceki mesajlarımda belirttiğim acs.bkm.com.tr sitesindeki kayıtlı şifre hakkında bir bilgin var mı?
Önceki mesajımda yine açıklamıştım, diğer cihazlarla ilgili.
Malwarebytes, Kasperskyla devam mı edeyim.
Evet. MBAM free olarak arada çalıştırman yeterli. Güvenlik bölümünü takip edersen anlayabilirsin.
konunun başında doğru ayarlar kullanılmadığında anti virüsler iyi çalışmıyor tarzı bir şey söylemiştin.
Kullandığın AV'ye göre değişir. Kullanımını öğrenmen gerek kısaca, öğrenmeden o ayarları açtıramam size.

Önceki mesajımda yine açıklamıştım, diğer cihazlarla ilgili.
Hiçbir cihazdan giriş yaptığımı sanmıyorum o siteye herhangi bir şifreyle, şifre daha çok doğrulama kodu gibiydi zaten. O yüzden başka bir cihazdan senkron etse bile başka bir cihazda dahil girmeden senkron etmiş oluyor. En muhtemel ihtimal ki çooook düşük bir ihtimal, çok eskiden girmiş olmam.
Evet. MBAM free olarak arada çalıştırman yeterli. Güvenlik bölümünü takip edersen anlayabilirsin.

Kullandığın AV'ye göre değişir. Kullanımını öğrenmen gerek kısaca, öğrenmeden o ayarları açtıramam size.
Anladım, öğrenmeye çalışacağım kaspersky'ı. Malwarebytes zaten free'de anca taramaya yarıyor gibi. Kaspersky biraz daha detaylı ona da bakacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı