Kaspersky Total Security hala kullanılır mı?

Ne anlamda bilgilerimizi mi çalıyorlar?
Yani kısaca bu yönde bir şüphem ve ön yargım var antivirüs programlarına karşı. Tarama gerektirecek bir durum olmadığı takdirde asla kullanmam, önermem de.

Hocam virüs olmayan çoğu şeye bile virüs demesinden ötürü çok şikayetçiydim. Farklı bir antivirüse geçtiğimde kendi yazdığım dosyalar bile geçiyordu antivirüsten. Windows Defender nerede yabancı dosya görse üstüne atlıyor. Bu çok can sıkıcı bir durum.
Kesinlikle öyle. Benim bilgisayarımda da Kali Linux için gerekli olan dosyalarımı tehdit olarak algıladığı oluyordu hep tamamen zararsız olmasına karşın. Böyle sorunları da var. Ancak normal kullanım için yeterli bence şu an, eskisi kadar vasat değil.

Yani kısaca bu yönde bir şüphem ve ön yargım var antivirüs programlarına karşı. Tarama gerektirecek bir durum olmadığı takdirde asla kullanmam, önermem de.

Kesinlikle öyle. Benim bilgisayarımda da Kali Linux için gerekli olan dosyalarımı tehdit olarak algıladığı oluyordu hep tamamen zararsız olmasına karşın. Böyle sorunları da var. Ancak normal kullanım için yeterli bence şu an, eskisi kadar vasat değil.
Avtestlere bakıldığındada diğer avler ile eşit gidiyor sadece performansta sıkıntıları var defenderın .Bunun içinde para vermeye gerek yok diye düşünüyorum

Gördüğüm üzere Kaspersky yeni ürünler çıkarmış, Kaspersky Plus ve Kaspersky Premium diye ama bunların arayüzleri farklı ve özellikleri de farklı. Hala Total Security'e destek veriyorlar mı, rafa mı kaldırdılar.

Avast kullanın daha iyi.

Geri
Yukarı