Kaspersky Total Security hala kullanılır mı?

Hylex

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gördüğüm üzere Kaspersky yeni ürünler çıkarmış, Kaspersky Plus ve Kaspersky Premium diye ama bunların arayüzleri farklı ve özellikleri de farklı. Hala Total Security'e destek veriyorlar mı, rafa mı kaldırdılar?

Yıl olmuş 2023, bu konuyu görünce bir bakayım dedim Windows 11 Bootstrap'ta.
Hala adamlar bloatware dayamış. Ancak previum ve plus arasındaki farkları bilmiyorum satın almadım. Açıkçası dikkatli olunduktan sonra Windows Defender sonuna kadar yeterli.

Kaspersky Premium kullanıyorum sınırsız VPN erişimine sahip olmam çok iyi bir seçenek olmuş olabilir. Onun dışında virüs taraması yapıyor işte tipik antivirüs.

Virüsün kendisi onlar da ondan. Windows'un sunduğu defender gayet yeterli şu an.

Dosya Ekleri

• 1_pmNwd8bdA5Sn7HTHv4JBQg.jpg
    1_pmNwd8bdA5Sn7HTHv4JBQg.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 36
Kaspersky Premium kullanıyorum sınırsız VPN erişimine sahip olmam çok iyi bir seçenek olmuş olabilir. Onun dışında virüs taraması yapıyor işte tipik antivirüs.

Eskide kaldı hocam bu artık :) Ben de Windows kullandığımda Defender'ı asla efektif bulmazdım fakat son yıllarda gayet iyi olduğunu görüyorum.

Eskide kaldı hocam bu artık :) ben de Windows kullandığımda Defender'ı asla efektif bulmazdım fakat son yıllarda gayet iyi olduğunu görüyorum.

Hocam virüs olmayan çoğu şeye bile virüs demesinden ötürü çok şikayetçiydim. Farklı bir antivirüse geçtiğimde kendi yazdığım dosyalar bile geçiyordu antivirüsten. Windows Defender nerede yabancı dosya görse üstüne atlıyor. Bu çok can sıkıcı bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı