Kaspersky yükleme sonra mouse klavye çalışmama

Aslında format atsam çok iyiy olacak ama önemli dosyalarım var mı bir bakmam ve yedeklemem gerek o yüzden soruyorum kusura bakmayın.

Gelişmiş başlangıca girmemiz gerekiyor. Oradan yapabilirsiniz.

Yani winre menüsü.
Oraya kapa aç yaparak demişsiniz ama olmuyor nasıl yapacağız

@dieN daha yanıt gelmedi ama şu işlemleri yapmayı deneyin gelişmiş başlangıç ekranına atacaktır. PC'yi açın Windows logosu geldiği an ya da UEFI anakart logonuz geldiği an sistemi güç tuşuna basılı tutarak kapatın. Bu işlemi 4 kez yapın.

Seçenek size kalmış. Dosyaları koruyarak sıfırlama işlemine başlayın ya da Kaspersky'ın yanıtını bekleyelim.

Em iyisi şu anda en yetkili olan onlar olduğu için yanıt bekleyelim kapa aç yaparak bilgisayara sıkıntı çıkarabilir belki bilmiyorum ama

@dieN Kaspersky'dan gelen yanıt şu;

Kaspersky,, İşletim sisteminin orijinal olup olmadığı, kullandığı arabirim driverlarının güncel olup olmadığı, Kaspersky'ın sürümü gibi bilgilerin lazım olduğunu söyledi. Bu tarz sorunlar için teknik destek ile görüşülmesi gerektiğini belirttiler.

@dieN Kaspersky'dan gelen yanıt şu;

Kaspersky,, İşletim sisteminin orijinal olup olmadığı, kullandığı arabirim driverlarının güncel olup olmadığı, Kaspersky'ın sürümü gibi bilgilerin lazım olduğunu söyledi. Bu tarz sorunlar için teknik destek ile görüşülmesi gerektiğini belirttiler.
Madem yapacak bişey yok windows etkinleştirmedim driverler güncel Kaspersky da güncel tek çözüm yolu diğer yol gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı