Kavgada disiplin yenir mi?

Emooom

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kavganın öncesi de vardı bu çocuk birisini taciz etmişti bende kimi taciz ettin dedim o da babaanneme küfretti sonra arkamdan sırtıma vurdu bende kendimi savundum. Bu sene çekil dedim beni görünce yavaşladı yine küfretti. Bende küfrettim el hareketi çekti. Törenden sonra kenara gel dedim. Çocuk aniden vurduğundan dolayı elini yumruk yaptığını görünce bende elini tuttum çünkü devamlı elini kaldırmaya çalıştı. Kolu morarmış pazartesi ailesi gelecek. Sizce ne olur? Şikayet ederse bende onu önceki seneki kavgadan hala şikayet edebiliyor muyum? İkisinde de tanıklar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kavganın öncesi de vardı bu çocuk birisini taciz etmişti bende kimi taciz ettin dedim o da babaanneme küfretti sonra arkamdan sırtıma vurdu bende kendimi savundum. Bu sene çekil dedim beni görünce yavaşladı yine küfretti. Bende küfrettim el hareketi çekti. Törenden sonra kenara gel dedim. Çocuk aniden vurduğundan dolayı elini yumruk yaptığını görünce bende elini tuttum çünkü devamlı elini kaldırmaya çalıştı. Kolu morarmış pazartesi ailesi gelecek. Sizce ne olur? Şikayet ederse bende onu önceki seneki kavgadan hala şikayet edebiliyor muyum? İkisinde de tanıklar var.
Kaçıncı sınıftasın?

Yargıdaki rüşvet çarkı mevzusu okulda işier mi acaba? Ne bileyim disiplin yememek için müdüre rüşvet vermek falan mesela.

Ben geçen bana durduk yere "terörist" diyen çocuğu dövmüştüm disiplin yemedim.

Şikayet durumu vs olacağını sanmıyorum kendisi de yaptığı yanlışı bildiğinden söylemeye korkar yüksek ihtimal ama bir şeyi anlamadım. Elini tutup nasıl kolunu morarttın dostum ramiz karaeskimisin sen.

Dostum bende ona şaşırıyorum. Ama 85 kg 1.85 birisiyim.

Kendisi şikayet etti zaten pzt görüşeceğiz annesi falan gelecek.

Kaçıncı sınıftasın?

11.sınıftayım

Ben geçen bana durduk yere "terörist" diyen çocuğu dövmüştüm disiplin yemedim.

Müdür dedi ki kökten halledeceğim vs itibar daha önemli filan. Müdür yardımcısına arayın hazırlayın vs dedi yanımda. Sizce göz mü korkutuyor yoksa cidden toplayacak mı kurulu.

Şikayet durumu vs olacağını sanmıyorum kendisi de yaptığı yanlışı bildiğinden söylemeye korkar yüksek ihtimal ama bir şeyi anlamadım. Elini tutup nasıl kolunu morarttın dostum Ramiz Karaeski misin sen
Gayet mümkün bu arada, kavgamı ayıran abilerim kolumu morartmıştı çekerken.

Yeni konular

Geri
Yukarı