Kavgada olanları hatırlamıyorum

468113

Decapat
Selam, ben 10. sınıf öğrencisiyim ve bugün okulda bir çocukla kavga ettik ama kavgada olan hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Tek hatırladığım ilk vurduğum an sonrasını yaşamamış gibiyim. Ben gözlerim kapalı sanıyordum arkadaşlar videoya almış, gözlerim açık. Kavga bittikten sonrasını hatırlıyorum o zamanda arkadaşlarım "çok iyi geçirdin batu" diyordu gözüm. Kapalı gibi hissetmemin bir nedeni var mı görmeden çocuğun ağzına ağzına vurmuş gibiyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, ben 10. sınıf öğrencisiyim ve bugün okulda bir çocukla kavga ettik ama kavgada olan hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Tek hatırladığım ilk vurduğum an sonrasını yaşamamış gibiyim. Ben gözlerim kapalı sanıyordum arkadaşlar videoya almış, gözlerim açık. Kavga bittikten sonrasını hatırlıyorum o zamanda arkadaşlarım "çok iyi geçirdin batu" diyordu gözüm. Kapalı gibi hissetmemin bir nedeni var mı görmeden çocuğun ağzına ağzına vurmuş gibiyim.
Garip bir şey bende yaşamıştım, sanırım normal bir şey.

Adrenalinden dolayı bilincin anlık olarak kendinde oluyor, ama daha sonra hatırlamıyorsun. Bunu asla önermem elbette ama çok fazla kavga eden insanlarda kavga esnasında bilinç açık oluyor. Kavgadan sonra kendi hatalarını vs. tartabiliyorlar. Sebebi adrenalin vb. hormonlar.

Yok çocuk vuramadı videoda izledim hepsi sıyırıyor.

Bilemiyorum ilk defa oldu bana da garip geliyor.

Aşırı sinirlendiyseniz eğer her şey sizin kontrolunuz dışı olmuş olabilir. (içgüdüsel vb.)

Mesela ben ilk yumruk yediğimde hiçbir şey olmadı sonra ikinciyi attı yine bir şey yapmadım ama üçüncü de gözüm döndü aniden bir koydum yumruğu...

Ama istemedim yumruk atmayı, reflexif bir şeydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı