Kavgadan nasıl kaçılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elden bir şey gelmeyecekse olası yaralanmalarınız için sağlık bölümüne konu açabilirsiniz.

Kavgadan kurtulmanın tek yolu işi bitirmektir kavga sana bir şeyler illaki katacaktır ve böylelikle ileride böyle bir durumla karşı karşıya kalırsan tecrübe edinmiş olursun. Tabi her şeyin sonu şiddet değil ama maalesef ki durum böyle.

Hocam spam atıcak kişileri engelleyin tek tek. Bir de neden kavga çıkacak aranızdaki mesele ne?
Biz dün canlı dersteydik hoca onu kaldırdı bende şakasına bilerek susuyo dedim sonra mic bozuk dedi bende tekarar söyledim hocaya micinin bozuk olduğunu sonra bişiler oldu fln brawl stars oyununda onu yenmiştik yendik fln dedim sonra oda yoo gel vs dedi bende pc den girdim pc kasınca kaybettim ve videosunu wp den attı bende telden gel dedi oda ders bitince dedi ben gelmedim sonra hesabının e postasını biliyordum çalıcaktım şifresini değiştirdi çalamadım sonra çal hadi fln dedi sonra o güçlü olan girdi araya ismi batu sonra karışma lan ver hesabı fln dedi bende çalmadım fln dedim sonra işte atıştık sonra yarın kursa gel dövcem seni fln dedi bende gitmedim sonra wp den yazdı şimdi korkak tahir diye spam yapıyor bana

13 yaş :D sdgjbsdgsdg.

Abicim okul diyorum okul okul okul okula nasıl sokayım onu ben benim yoldaşım var bir de oda bana diyor boş ver barışma gel ben döveyim falan diyor ama ben barışmak istiyom.

Hocam beylikdüzünde 17 yaşında kuzenim var kolunu bacağını bile kırar isterseniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı