Kayıt defteri temizliği için program önerisi

Avast-AVG-CCleaner aynı şirketin yani sadece Avast ve AVG'nin kalitesinden ve karşılaştığı durumlardan bile CCleaner'in kullanılmaması gerektiğini anlıyoruz.

Not: Hiçbir temizlik programına gerek yok "bence"

Sadece bir süreliğine zaten kayıt defteri temizlemek için indirdim.
CCleaner derdim ama artık bu yazılım hakkında şüphelerim var. Sosyal de CCleaner'ın satın alınmasından sonra kullanılmaması gerektiğini savunanlar vardı, CCleaner hakkında bir aralar güvenlik açığı olduğu haberleri de gündem olmuştu.

Alternatif olarak wisecleaner kullanılabilir sanırım.

Ekleme: Ayrıca firmanın zamanında bazı sürümleri için şöyle bir açıklaması varmış, v5.33.6162 versiyon numaralı kullanıcıların v5.34'e geçmeleri tavsiye ediliyor.

"This compromise only affected customers with the 32 Bit version of the v5.33.6162 of CCleaner and the v1.07.3191 of CCleaner Cloud. No other piriform or CCleaner products were affected. We encourage all users of the 32 Bit version of CCleaner v5.33.6162 to download v5.34 here: Download. We apologize and are taking extra measures to ensure this does not happen again."

Wise registry cleaner nereden indirebilirim YouTube'da araştırdığımda bulamadım videoların %80i ücretsiz Pro versiyon (crack) indirme videoları ve bu videolar güvensizde, kendi sitesini biliyor musun ben bulamadım?

Wise Registery Cleaner öneririm. CCleaner kayıt defterine hasar veriyor diye söylentiler dolaşıyor forumda. Elle tutulur bir bilgi yok ama dediğim gibi sadece söylenti. Ben kendim Wise Registery Cleaner kullanıyorum. Zaten hem türkçe, hem de kullanışı kolay.

Wise registery cleaner öneririm. CCleaner kayıt defterine hasar veriyor diye söylentiler dolaşıyor forumda. Elle tutulur bir bilgi yok ama dediğim gibi sadece söylenti. Ben kendim wise registery cleaner kullanıyorum. Zaten hem Türkçe, hem de kullanışı kolay.

CCleaner indirdim bugün kullandım ama sadece önemlileri seçtim 179 tanedan 51'ini sonra sildim CCleaner'i. Şimdide wise registry cleaner indirdim ama nasıl kullanılıyor tam bilmiyorum güvenli taramada 417 sorun çıktı onların hepsini kaldırırsam sorun çıkar mı güvenli tarama dediği tam olarak ne oluyor?
Yok onun içerisinde mevcut zaten o yüzden önerdim.

Anladım.

Geri
Yukarı